Home / Aktualności / Gioteck VX4 Wireless – bezprzewodowy pad dla PS4 i PC

Gioteck VX4 Wireless – bezprzewodowy pad dla PS4 i PC

Brytyjska marka Gioteck zaprezentowała właśnie swój najnowszy bezprzewodowy pad VX4 Wireless współpracujący zarówno z konsolami PlayStation 4, jak również z komputerami PC. Kontroler ma układ analogiczny do tego, który znają posiadacze urządzeń Sony. Powinni więc oni poczuć się jak u siebie. Na korzyść tego właśnie sprzętu mają przemawiać niska waga oraz praktyczne wykończenie. Z kolei antypoślizgowa faktura ma zagwarantować pewny chwyt i skutecznie stawiać opór zabrudzeniom i odciskom palców.

Na pokładzie bezprzewodowego pada Gioteck VX4 Wireless znalazło się gniazdo mini jack 3,5 mm, do którego można podłączyć zestaw słuchawkowy. Nie zabrakło również obsługi ruchu i feedbacku w postaci wibracji.

Osoby, które chciałyby nabyć bezprzewodowy kontroler Gioteck VX4 Wireless powinny przygotować około 180 złotych. Jest on już dostępny u polskich sprzedawców, a do wyboru są dwie wersje kolorystyczne – czarna i fioletowa.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.