Home / Aktualności / Gigabyte seria 9 – teraz 5 lat gwarancji i konkurs z tej okazji

Gigabyte seria 9 – teraz 5 lat gwarancji i konkurs z tej okazji

Gigabyte-Z97X-UD5H-Black-Edition
Przy okazji niedawnej premiery 9 Serii, Gigabyte wprowadza nową edycję płyt głównych z tym właśnie chipsetem.  Ultra Durable Black Edition to produkty wyjątkowe z co najmniej kilku powodów. Producent ten dołożył wszelkich starań, by po ich zakupie klient otrzymał sprawdzony, wytrzymały i niezawodny produkt.

W tym celu w fabryce producenta, w Nanping na Tajwanie, powstało nietypowe centrum testowe. To właśnie tam płyty z oznaczeniem BK poddawane są 168 – godzinnym testom w realnej konfiguracji, które pozwalają stwierdzić czy dany produkt zachowuje standardy maksymalnej jakości i trwałości.

Po pozytywnym przejściu tygodniowych, rygorystycznych testów każda z płyt Ultra Durable  Black Edition otrzymuje certyfikat Gigabyte, potwierdzający jej najwyższą jakość.

Doświadczenie z własnego zobaczenia jak Gigabyte testuje płyty jest teraz możliwe dzięki inicjatywie tego producenta. Każdy z nabywców płyty Black Edition za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej,  może dołączyć do Gigabyte Black Edition Members Club, zyskując tym samym wiele korzyści dostępnych jedynie dla członków klubu.

Najważniejszym z nich będzie bez wątpienia 5-letnia, darmowa gwarancja na zarejestrowany produkt.  Ponadto poprzez stronę klubu można będzie przenieść się do fabryki Gigabyte by zobaczyć, jak przebiega proces testowania płyt, a także wziąć udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest wyjazd na Tajwan i osobiste odwiedzenie fabryki i laboratorium testowego.

Więcej informacji na temat płyt Ultra Durable Black Edition oraz możliwość zarejestrowania się w Black Edition Members Club na stronie: http://blackedition.gigabyte.com/