Home / Aktualności / Gigabyte RX Vega WindForce 2X jeszcze w tym miesiącu?

Gigabyte RX Vega WindForce 2X jeszcze w tym miesiącu?

Gigabyte RX Vega WindForce 2XJeszcze nie tak dawno niektóre źródła internetowe informowały o małych szansach na pojawienie się niereferencyjnych kart z układem RX Vega, a tu dobiegają nas kolejne wieści, które mówią o małżeństwie tych układów z firmą Gigabyte. Producent ten jak się dowiadujemy ma oddać w ręce graczy karty z tym układem i chłodzeniem WindForce 2X jeszcze w październiku. Dzięki zaopatrzeniu na czas przez AMD, Gigabyte zdążyć ma z produkcją niereferencyjnych modeli, co jak wszyscy wiemy odbije się dobrze na wydajności końcowej kart graficznych tego producenta.

Gigabyte RX Vega WindForce 2X 01

Choć specyfikacji nadal nie znamy, dzięki zdjęciu pochodzącemu od VideoCardz podejrzewa się, że Gigabyte RX Vega posiadać będzie 3x HDMI oraz 3x DisplayPort. Czy karta pojawi się z ww chłodzeniem oraz z opisanymi wyjściami tego jeszcze nie wiemy. Zakłdając gamingowe zacięcie Gigabyte można być prawie pewnym, że oprogramowanie pozwoli na znaczny OC karty przy niższych niż standardowych temperaturach.  

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.