Home / Aktualności / GIGABYTE Raptor – drapieżnik na wybiegu

GIGABYTE Raptor – drapieżnik na wybiegu

GIGABYTE RaptorGIGABYTE Raptor to nowy drapieżnik w świecie cyfrowej rozrywki. Wyposażony w ergonomiczny wygląd, lekką konstrukcję oraz wysoką czułość sensora połączoną z ciekawymi i przydatnymi funkcjami, stanowi mocną broń w arsenale graczy.

Decydującym czynnikiem przy wyborze nazwy dla tej myszki z pewnością był wygląd, choć znacząca była również czułość wynosząca 4000 dpi wyciśnięta z optycznego sensora Omron (żywotność do 10 milionów kliknięć), która regulowana jest w locie za pomocą dwóch przycisków. To z pewnością pozwoli użytkownikowi myszy GIGABYTE Raptor na szybsze, gwałtowniejsze ruchy przy zachowaniu precyzji i komfortu użytkowania.

Wszystkie przyciski zostały dopracowane w najdrobniejszych szczegółach i rozmieszczone tak aby ich używanie było intuicyjne i pozwalało na skupienie się na grze. Biorąc za przykład “przycisk snajperski” oferuje zmniejszoną częstotliwość kursora przy strzelaniu np.w grach FPS w celu zapewnienia dokładności w trafianiu do celu.

Ważący jedyne 85g Raptor został wyposażony w odważniki w celu dopasowania wagi do indywidualnych preferencji. Producent postarał się także w dobrej jakości ślizgacze oraz odpowiednią gumową powłokę myszy w kluczowych miejscach zabezpieczającą rzez ślizganiem się dłoni w czasie używania tej myszki. System Ghost w myszce GIGABYTE Raptor w idealny sposób troszczy się o programowanie jej przycisków.

Niestety nie znamy jeszcze ceny ani dostępności tego produktu firmy Gigabyte na polskim rynku. Gdy czegoś się tylko dowiemy, nie omieszkamy was o tym poinformować.

GIGABYTE Raptor 01

GIGABYTE Raptor 02