Home / Aktualności / GIGABYTE – lista płyt głównych zgodnych z procesorami Intel Haswell Refresh

GIGABYTE – lista płyt głównych zgodnych z procesorami Intel Haswell Refresh

Firma GIGABYTE TECHNOLOGY Co. Ltd. przedstawiła listę swoich płyt głównych z chipsetami 8-generacji, które gotowe są na nadejście nowych procesorów Intela zgodnych z gniazdem LGA 1150. Do premiery jednostek z odświeżonej linii Haswell (tzw. Haswell Refresh) pozostało jeszcze trochę czasu, a już firma GIGABYTE zaprezentowała listę swoich płyt głównych opartych o chipsety 8-generacji (Lynx Point).

Choć GIGABYTE nie używa wprost nazwy Haswell Refresh, jednak nie powinniśmy mieć wątpliwości o jakie jednostki chodzi, jeśli mowa o nowych, wydajniejszych i ulepszonych jednostkach Intel Core 4-generacji. Poniższa lista dotyczy zarówno modeli opartych o topowy chipset Intel Z87 Express, ale również o pozostałe modele z rodziny Lynx Point, takie jak H87, B85, H81, a także Q87.

Pełną listę płyt głównych tego producenta, które już teraz gotowe są na nowe modele procesorów Intel Core dla gniazda LGA 1150, prezentujemy na poniższych slajdach.

 GIGABYTE lista płyt głównych Haswell Refresh 01GIGABYTE lista płyt głównych Haswell Refresh 02GIGABYTE lista płyt głównych Haswell Refresh 03GIGABYTE lista płyt głównych Haswell Refresh 04

Źródło: Informacja prasowa

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.