Home / Aktualności / GIGABYTE GTX TITAN Black z dodatkowym układem chłodzenia

GIGABYTE GTX TITAN Black z dodatkowym układem chłodzenia

Firma GIGABYTE oferuje w systemie przedsprzedaży (pre-order) kartę graficzną z serii GTX TITAN Black, która oferowana jest z dodatkowym układem chłodzenia z serii WindForce 3X 600W.

Firma GIGABYTE wprowadziła do swojej oferty kartę graficzną z serii GEFORCE GTX TITAN Black (kod fabryczny GV-NTITANBLKGHZ-6GD-B), która oferowana jest z dodatkowym układem chłodzenia z serii WindForce 3X 600W. Oryginalnym rozwiązaniem ze strony tego producenta jest fakt, że to użytkownik musi zdemontować referencyjny układ chłodzenia i zainstalować w jego miejsce autorki układ chłodzenia firmy GIGABYTE.

Opisywana w tej wiadomości karta graficzna posiada układ graficzny taktowany częstotliwością 1006 MHz, którego częstotliwość w trybie GPU Boost 2.0 może zostać zwiększona do 1111 MHz. Ponadto na ww. karcie graficznej znajduje się aż 6 GB pamięci GDDR5 (384 bit) o efektywnej częstotliwości pracy wynoszącej 7000 MHz.

Karta GIGABYTE GTX TITAN Black do poprawnej pracy wymaga podłączenia 6- oraz 8-pinowej wtyczki PEG. Z kolei zestaw wyjść video w ww. modelu składa się z dwóch portów DVI oraz pojedynczych złączy DisplayPort oraz HDMI.

Cena detaliczna karty graficznej GIGABYTE GTX TITAN Black (GV-NTITANBLKGHZ-6GD-B) w systemie pre-order wynosi 910 euro.

 GIGABYTE GV-NTITANBLKGHZ-6GD-B 01

Źródło: Informacja prasowa

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.