Home / Aktualności / GIGABYTE GTX 780 GHz Edition

GIGABYTE GTX 780 GHz Edition

Podsumowanie

Karta graficzna GIGABYTE GTX 780 GHz Edition 3 GB GDDR5 godnie reprezentuje uznaną już serię kart z chłodzeniem WindForce. Także i recenzowany w niniejszym artykule model potwierdza wysoką wiedzę oraz lata doświadczeń w dziedzinie tworzenia wydajnych kart graficznych przez inżynierów firmy GIGABYTE.

Dzięki wysokim taktowaniom GPU oraz możliwościom dalszego zwiększania wydajności poprzez podkręcanie (OC) osoby, które nie posiadają wystarczającej wiedzy o overclockingu lub po prostu nie mają czasu na szukanie bezpiecznej granicy podczas podkręcania, otrzymują produkt gotowy do zaoferowania wyjątkowo wysokiej wydajności. 

Oczywiście w ocenie danej karty graficznej nie może zabraknąć kilku słów nt. wydajności recenzowanego modelu, a ta jaką oferuje układ GK110-301-B1, w połączeniu z wspomnianymi powyżej podniesionymi zzegarami, oferowana przez kartę GIGABYTE GTX 780 GHz Edition wydajność pozwala niebezpiecznie blisko zbliżyć się nawet do topowych, jednoukładowych kart graficznych z rodziny GTX 780 Ti. 

Karty graficzne GIGABYTE GTX 780 GHz Edition w wersji z 3 GB pamięci GDDR5 kosztują na polskim rynku około 1850-1900 zł, co tym bardziej pozwala jej uzyskać wyraźnie lepszy stosunek ceny do oferowanych możliwości, niż w przypadku modeli z serii GTX 780 Ti.

Tym samym pragniemy nagrodzić bohatera niniejszego artykułu odznaczeniami: Polecamy oraz Wydajność. Serdecznie gratulujemy!polecamy-techdice-badge-1
wydajnosc-5-techdice-badge
1. Wprowadzenie
2. Wygląd zewnętrzny
3. Platforma testowa
4 Far Cry 2 i Call of Juarez: Gunslinger
5. Grid 2 i Dirt 3
6. Battlefield 3 i Lost Planet 2
7. Batman Arkham Asylium i Mafia II
8. Diablo 3 i Crysis 3
9. Max Payne 3 i Metro Last Light
10. Testy syntetyczne – benchmarki
11. Temperatura i pobór mocy
12. Podkręcanie (możliwości OC)
13. Podsumowanie

Podsumowanie Karta graficzna GIGABYTE GTX 780 GHz Edition 3 GB GDDR5 godnie reprezentuje uznaną już serię kart z chłodzeniem WindForce. Także i recenzowany w niniejszym artykule model potwierdza wysoką wiedzę oraz lata doświadczeń w dziedzinie tworzenia wydajnych kart graficznych przez inżynierów firmy GIGABYTE. Dzięki wysokim taktowaniom GPU oraz możliwościom dalszego zwiększania wydajności poprzez podkręcanie (OC) …

Ocena końcowa

Wydajność
OC
Cena / Jakość

Polecamy!

Podsumowanie : Karta graficzna GIGABYTE GTX 780 GHz Edition 3 GB GDDR5 godnie reprezentuje uznaną już serię kart z chłodzeniem WindForce. Także i recenzowany w niniejszym artykule model potwierdza wysoką wiedzę oraz lata doświadczeń w dziedzinie tworzenia wydajnych kart graficznych przez inżynierów firmy GIGABYTE. Dzięki wysokim taktowaniom GPU oraz możliwościom dalszego zwiększania wydajności poprzez podkręcanie (OC) osoby, które nie posiadają wystarczającej wiedzy o overclockingu lub po prostu nie mają czasu na szukanie bezpiecznej granicy podczas podkręcania, otrzymują produkt gotowy do zaoferowania wyjątkowo wysokiej wydajności.

Twoja ocena: 4.18 ( 2 votes)
88