Home / Aktualności / GIGABYTE GeForce GTX Titan Black Gigahertz Edition – moc w najwyszej formie

GIGABYTE GeForce GTX Titan Black Gigahertz Edition – moc w najwyszej formie

GIGABYTE GeForce GTX Titan Black Gigahertz Edition (GV-NTITANBLKGHZ-6GD-B-2)GIGABYTE GeForce GTX Titan Black Gigahertz Edition to najnowsza propozycja karty graficznej dla prawdziwych entuzjastów oczekujących najwyższej wydajności.

Karta z oznaczeniem GV-NTITANBLKGHZ-6GD-B bazuje na procesorze graficznym NVIDIA GeForce GTX Titan Black, który dodatkowo został fabrycznie podkręcony do częstotliwości 1006 MHz (w trybie Boost 1111 MHz).

Ponadto karta graficzna wyposażona jest w aż 6 GB szybkiej pamięci GDDR5, dzięki czemu bez problemów sprosta nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom. Oprócz rewelacyjnej wydajność produkt GIGABYTE wyróżnia się również dedykowanym, autorskim systemem chłodzenia WINDFORCE 600 Watt Edition, który otrzymamy w zestawie z kartą.

Za sprawą kilku istotnych ulepszeń najnowsza edycja WINDFORCE, w porównaniu do rozwiązań referencyjnych, zapewnia o 33 procent wyższą efektywność w odprowadzaniu ciepła.

Wśród najistotniejszych zmian należy wymienić przebudowane łopatki wentylatorów, zoptymalizowany kształt żeberek radiatora czy wykorzystanie nowych, kompozytowych ciepłowodów. Karta graficzna Gigabyte oferuje także pełne wsparcie dla najpopularniejszych standardów i technologii, w tym Microsoft DirectX 11.2, PCI-Express 3.0, NVIDIA 3D Vision Surround, CUDA, SLI, G-Sync, PhysX czy GPU Boost 2.0.

GIGABYTE GeForce GTX Titan Black Gigahertz Edition 01GIGABYTE GeForce GTX Titan Black Gigahertz Edition wraz z system chłodzenia WINDFORCE 600 Watt Edition, to jedno z najwydajniejszych rozwiązań jednoukładowych dostępnych na rynku. Dzięki temu produkt GIGABYTE doskonale sprawdzi się zarówno w najnowszych grach uruchamianych w rozdzielczości 4K jak i w pełni profesjonalnych zastosowaniach bazujących na obliczeniach podwójnej precyzji.

Tytan Gigabyte jest już dostępny w sprzedaży w cenie wynoszącej 4169 złotych. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.