Home / Aktualności / GIGABYTE FORCE K7 Wireless – duże możliwości i dobra cena bez kabli

GIGABYTE FORCE K7 Wireless – duże możliwości i dobra cena bez kabli

GIGABYTE FORCE K7 WirelessGIGABYTE FORCE K7 Wireless to najnowszy model bezprzewodowej klawiatury, której sprawdzona konstrukcja, wysoka jakość wykonania oraz szeroka funkcjonalność  sprawiają, że produkt GIGABYTE to jedna z ciekawszych propozycji dostępnych na rynku.

Dzięki wykorzystaniu bezprzewodowej technologii korzystającej z pasma 2,4 GHz, użytkownik zyskuje znaczną swobodę w pracy z komputerem. Zaletą klawiatury FORCE K7 Wireless jest także bezproblemowa instalacja, która nie wymaga żadnych dodatkowych sterowników – wystarczy jedynie podłączyć miniaturowy odbiornik do portu USB komputera.

Klawiatura FORCE K7 Wireless wykorzystuje precyzyjny i bardzo czuły mechanizm nożycowy, który sprawdzi się zarówno w trakcie grania jak i codziennej pracy z komputerem. Dodatkowe zalety, szczególnie istotne dla graczy, to funkcja blokady klawisza Windows oraz zaimplementowana technologia anti-ghosting, obejmująca klawisze Q, W, A, S, D, lewy shift oraz spacja.

Produkt ten oferuje także bardzo dobrą ergonomię – niski profil klawisze w połączeniu z podpórką pod nadgarstki pozwala na komfortową pracę nawet podczas wielogodzinnych sesji przed komputerem. GIGABYTE FORCE K7 Wireless wyposażono również w gumowe podkładki gwarantujące stabilne ułożenie klawiatury na biurku. Charakterystycznym elementem FORCE K7 Wireless są dwie rolki umieszczone w centralnej części górnej krawędzi obudowy, które odpowiadają ze regulację poziomu głośności oraz funkcję zoom in/out.

Klawiatura GIGABYTE FORCE K7 Wireless trafi do sprzedaży na początku lutego, w cenie pk. 199 złotych. Produkt objęty będzie2 letnią gwarancyją producenta.

 GIGABYTE FORCE K7 Wireless 03 GIGABYTE FORCE K7 Wireless 02 GIGABYTE FORCE K7 Wireless 01

Specyfikacja techniczna klawiatury GIGABYTE FORCE K7 Wireless

 

Komunikacja z PC

Bezprzewodowa, pasmo 2,4 GHz

Typ przełączników

Nożycowe

Żywotność przełączników

5 milionów kliknięć

Profil klawiszy

Ultra-slim

Wymiary

480 x 195 x 26,5 mm

Waga

770 ± 10 g