Home / Aktualności / Gigabyte Aorus X7 oraz X3 Plus- dwa nowe, jeszcze wydajniejsze laptopy zapowiadziane na Computex 2014

Gigabyte Aorus X7 oraz X3 Plus- dwa nowe, jeszcze wydajniejsze laptopy zapowiadziane na Computex 2014

Zarówno Gigabyte Aurus X7 jak i model oznaczony symbolem X3 poza ciekawym wyglądem oferują wydajność i stanowią wielką nadzieję tej firmy na polepszenie bardzo dobrej passy sprzedaży urządzeń dla graczy.

Jeszcze cieńszy, lżejszy Gigabyte Aorus X7

Gigabyte Aorus X7
Nie poświęcając ani mobilności ani wydajności, która jak wiadomo jest bardzo cenne jeśli chodzi o produkty dla graczy X7 jest zaprojektowany tak aby cieszyć nie tylko tym co zewnątrz lecz również w środku.

Gracze nabywający ten właśnie produkt zdaniem Gigabyte nie będą zawiedzeni bowiem w środku znaleźć można podwójną kartę graficzną NVIDIA GeForceGTX 860M pracującą w trybie SLI jak również procesory Intel Core i7 czwartej generacji.

Wydajność Gigabyte X7 została już potwierdzona odpowiednimi testami w programie 3DMark 11, w którym ten właśnie laptop uzyskał wynik P8859. Jeśli więc wahacie się przed jego kupnem, polecamy przeprowadzić ten test na swoim laptopie lub komputerze stacjonarnym aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Wydajność to jedno, a chłodzenie to druga sprawa na którą graczę zwracają lub powinni zwrócić uwagę. Gigabyte pomyślał też i o tym stosując technologię Thermal+ oferującą światowej jakości chłodzenie i niezawodność.

Gigabyte X3 Plus – 13,9 calowe spełnienie marzeń graczy

gigabyte x3 plus

Kolejnym zaprezentowanym właśnie laptopem dla graczy był model oznaczony jako X3 Plus. Tak jak większy brat nie poświęca on wydajności względem mobilności i tak jak on oferuja najnowsze rozwiązania technologiczne firmy Gigabyte.

Gigabyte X3 Plus został wyposażony w kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 870M, procesor Intel Core i7 (również 4 generacji) oraz 13,9 calowy ekran o rozdzielczości QHD+ (3200 x 1800 pikseli). Dzięki temu właśnie ekranowi możliwe było uzyskanie jeszcze lepszych kątów widzenia oraz szerszej gamy kolorów na platformie mobilnej.

Tak jak model Aorus X7 tak i ten osiągnął bardzo dobre wyniki w 3DMark 11 zdobywając P7104 punktów. Oba urządzenia mobilne jak podkreślił Gigabyte choć stworzone z myślą o graczach będą się sprawdzać idealnie podczas codziennego użytku.