Home / Aktualności / Gigabyte Aire M93 ICE efektywny gryzoń w akcji

Gigabyte Aire M93 ICE efektywny gryzoń w akcji

Gigabyte Aire M93 ICEGigabyte Aire M93 ICE to najnowszy model bezprzewodowej myszki o wysokiej precyzji wyposażonej jest w sensor laserowy umożliwiający pracę w dwóch rozdzielczościach – 1200 oraz 2000 DPI (zmiana za pomocą dedykowanego przyciski).

Jego dodatkową zaletą jest pełne wsparcie dla technologii GIGABYTE ICE, dzięki której myszki można używać praktycznie na dowolnej powierzchni, w tym także i szklanej.

Jako źródło zasilania AIRE M93 ICE wykorzystuje jedną baterię AA o pojemności 2100 mAh (znajdującą się w komplecie), która gwarantuje nawet do trzech miesięcy pracy.

Aby ponownie naładować akumulator wystarczy połączyć mysz z komputerem za pomocą kabla USB.

W trakcie codziennego korzystania z Gigabyte Aire M93 ICE przydatna będzie technologia GIGABYTE Free-Scrolling, która znacznie usprawnia i ułatwia przeglądanie stron internetowych czy obszernych dokumentów.

Myszkę tą wyposażono także w uniwersalną, 4-kierunkową rolkę. Z kolei za sprawą dedykowanego oprogramowania użytkownik może zmienić funkcje dwóch bocznych przycisków.

Dużą wagę przywiązano również do ergonomii, co w połączeniu z wysokiej jakości materiałami sprawia, że AIRE M93 ICE doskonale leży w dłoni i zapewnia wysoki komfort pracy nawet w trakcie wielogodzinnych sesji przed monitorem.

Mysz Gigabyte Aire M93 ICE jest już dostępna w sprzedaży w cenie 169 złotych. Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją.