Home / Aktualności / gry / Ghost Recon: Wildlands w przepustce sezonowej dwa duże DLC i nie tylko

Ghost Recon: Wildlands w przepustce sezonowej dwa duże DLC i nie tylko

Ghost Recon Wildlands Season Pass

Ghost Recon: Wildlands – niezwykle ciekawy RPG osadzony w otwartym świecie Boliwijskich okolic, który ostatnio przebił popularnością For Honor podczas beta testów, będzie miał premierę już w przyszłym tygodniu. 

Nie czekając na jej premierę, studio Ubisoft poinformowało o cenie przepustki sezonowej (Season Pass) oraz jej zawartości. W mającej kosztować równowartość 40 dolarów przepustce, znajdą się m.in. dwa duże rozszerzenia DLC “Narco Road” oraz “Fallen Ghosts”, a także dostęp do nich z tygodniowym wyprzedzeniem przed wszystkimi innymi. Nabywcy otrzymają ponadto dodatkowe misje, skórki (broni, ubrani itp.) jak również dopałka XP. Ponad to, tak jak wszyscy inni, w grze pojawić się ma tryb wieloosobowy 4 na 4. 

Na poniższym zwiastunie możecie zobaczyć co znajdzie się w rozszerzeniu Narco Road, które ma wam wystarczyć do czasu pojawienia się przepustki i samych DLC. Mając na uwadze ogromny świat dostępny w  Ghost Recon: Wildlands, dodatki do gry i tryb wieloosobowy, powinny znacznie wydłużyć czas dobrej zabawy.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.