Home / Aktualności / Genius Zabius M – model słuchawek dedykowany graczom

Genius Zabius M – model słuchawek dedykowany graczom

Genius Zabius M
Słuchawki Genius Zabius M zostały wyposażone w 13 mm, neodymowe przetworniki. To, że zastosowano w nich magnesy neodymowe, zamiast tradycyjnych ferrytowych, wpłynęło na jakość odtwarzanego dźwięku.

Słuchawki generują głęboki bas nie zakłócając przy tym klarowności środkowego i wysokiego pasma częstotliwości. Ich zakres przenoszenia wynosi 20 Hz – 20 kHz, a czułość 100 dB.

Na nieplączącym się kablu umieszczony został mikrofon, wyposażony również w przycisk umożliwiający odbiór rozmów. Jego częstotliwość przenoszenia wynosi od 100 Hz do 10 kHz, a czułość 42 dB.

zarówno słuchawki Genius Zabius M, zestaw nakładek dousznych, 120 cm dwukolorowy przewód oraz przejściówkę mini jack 3,5 mm można schować w podróżnym etui a które znajdziemy w zestawie.

Przejściówka służy do rozdzielenia sygnału mikrofonu oraz głośników, tak aby słuchawki można było stosować również z urządzeniami wyposażonymi w osobne wyjścia audio.

Genius Zabius M z konsekwencją utrzymuje stylistykę wizualną linii GX Gaming. Słuchawki są więc wykonane bardzo solidnie, utrzymane w czarnej kolorystyce ze srebrnymi, nowoczesnymi wizualnie wstawkami.

Produkt pojawi się na polskim rynku w drugim kwartale 2014 roku i będzie posiadał 24-miesięczną gwarancją producenta. Cena urządzenia nie została jeszcze ustalona.