Home / Peryferia / Klawiatury / Genius Scorpion K20 – całkiem niezła klawiatura dla graczy

Genius Scorpion K20 – całkiem niezła klawiatura dla graczy

Genius Scorpion K20

Genius czuje się coraz pewnie w produkcji produktów dla graczy, czego dowodem jest nowa klawiatura Genius Scorpion K20 będąca w stanie zautomatyzować proces wciskania klawiszy. Skorpion K20 umożliwia dostrojenie naciśnięć w zakresie od 21, przez 30 do 63 powtórzeń na sekundę. Wystarczy dowolny klawisz wcisnąć równocześnie z F1, F2 lub F3 aby uruchomić mechanizm, który odciąży palce gracza. Rozwiązanie jest innowacyjne ale jednocześnie charakteryzuje się prostotą. Dzięki temu klawiaturę docenią fani gier MMO.

Wszystkie klawisze posiadają podświetlenie LED w siedmiu kolorach. Jego intensywność można kontrolować za pomocą dedykowanego oprogramowania. Podświetlenie można wyłączyć lub ustawić jego jasność na 60% albo 100%.

Deklarowana żywotność przełączników użytych przy budowie klawiatury jest na poziomie 10 milionów naciśnięć. Jest to dosyć niespotykane w klawiaturach tego producenta. Ponadto klawiatura otrzymała przydatną w grach funkcję anti-ghosting. Dzięki temu jest w stanie zarejestrować do 26 klawiszy wciśniętych jednocześnie.

Omawiany model posiada 10 dodatkowych przycisków funkcyjnych usprawniających korzystanie z komputera. Są to między innymi, zwiększenie i zmniejszenie głośności, odtwarzanie/pauza, czy wyciszenie.

Genius Scorpion K20 jest objęta 2-letnią gwarancją, a w sprzedaży powinna pojawić się pod koniec trzeciego kwartału bieżącego roku. Cena jadowitej klawiatury zostanie podana w późniejszym terminie.