Home / Aktualności / Genius HS-920BT – ciekawe słuchawki nie tylko dla graczy

Genius HS-920BT – ciekawe słuchawki nie tylko dla graczy

Genius HS-920BTGenius HS-920BT to bezprzewodowe słuchawki zbudowane z lekkich materiałów, których konstrukcja wykonana częściowo z plastiku, częściowo z aluminium ma za zadanie zmaksymalizować komfort użytkowania.

Na prawej słuchawce został umieszczony panel kontrolny. Znajduje się na nim 5 przycisków odpowiedzialnych za obsługę odtwarzania muzyki i rozmów telefonicznych.

W obudowie prawej słuchawki ukryto również mikrofon. Takie rozwiązanie sprawdzi się nie tylko podczas gier czy muzyki ale również przy rozmowach na Skype.

Słuchawki Genius HS-920BT zostały wykonane z elastycznego tworzywa sztucznego, a nauszniki ze skóropodobnego materiału. Boczne elementy słuchawek są wykonane z estetycznego i wytrzymałego aluminium.

Pałąk występujący w pięciu odmianach kolorystycznych jest regulowany, dzięki czemu model można wygodnie dopasować do rozmiaru głowy. 

Słuchawki są kompatybilne z urządzeniami działającymi w technologii Bluetooth. W zestawie znajduje się kabel USB, pozwalający je naładować a ich waga to 110g, czyli połowa wagi topowego smartfona (np. Nokia Lumia 1320).

Model został wyposażony w 40mm głośniki, zakres ich częstotliwości to 20Hz-20kHz, a czułość to 116dB.  Czułość mikrofonu to 42±3dB, a jego zakres częstotliwości 100Hz-10kHz.

Słuchawki Genius HS-920BT występują w kilku wariantach kolorystycznych: białym, czarnym, różowym, niebieskim i żółtym. Sugerowana cena detaliczna ustalona przez producenta to 89 zł. Na produkt ten udzielana jest 2 letnia gwarancja.