Home / Aktualności / Genius DX-8500 – nawet 3 lata bez wymiany baterii

Genius DX-8500 – nawet 3 lata bez wymiany baterii

Genius DX-8500 01Znany producent akcesoriów komputerowych Genius zaprezentowa dziś nowy produkt Genius DX-8500 będący nowym modelem bezprzewodowej myszki optycznej.

Jest to następca modelu DX-7100, który został bardzo pozytywnie przyjęty przez użytkowników na całym świecie.

Tym razem producent postawił przede wszystkim na styl i wygodę użytkowania. Patrząc na DX-8500 mamy wrażenie, że się to mu udało.

Kształt tego modelu jest profilowany pod naturalny układ dłoni, dzięki czemu myszka ta zapewnić ma wygodną pracę z rozluźnionym nadgarstkiem, a w efekcie zapobiec skurczom i bólom wywołanym długotrwałą pracą przy komputerze.

Myszka Genius DX-8500 została wyposażona w przyciski do nawigacji w systemie Windows 8, przyciski poprzedniej i następnej strony oraz regulacji czułości DPI zakresie pomiędzy 800, 1200 i 1600. Srebrno-grafitowa obudowa myszy jest symetryczna. Dzięki temu może służyć zarówno prawo- jak i leworęcznym użytkownikom.

Załączone do zestawu dwie baterie AA mają oferować nieprzerwaną pracę nawet przez 36 miesięcy (3 lata). Myszka ma możliwość pracy również na jednej baterii. Czas pracy skraca się wtedy do 18 miesięcy.

Myszka Genius DX-8500 została wyceniona bardzo atrakcyjnie na poziomie 59 zł co powinno sprawić, że trafi ona do szerszego grona nabywców. Urządzenie jest objęte 2 letnią gwarancją producenta.