Home / Aktualności / Genesis Thor 660 – mechaniczny kompakt dla graczy i nie tylko

Genesis Thor 660 – mechaniczny kompakt dla graczy i nie tylko

Na początku naszej recenzji obiecaliśmy Wam odpowiedzieć na pytanie, jaka jest klawiatura Genesis Thor 660 oraz czy zdecydowalibyśmy się na zamianę pełnej klawiatury na jej bardziej kompaktową wersję. W związku z tym, że dosyć często wykorzystujemy klawiaturę numeryczną do pracy, pełnowymiarowa klawiatura z pewnością nie zostanie jeszcze wyrzucona, aczkolwiek jeśli chodzi o zastosowanie do gier, produkt Genesisa z pewnością będzie bardzo często do tego celu wykorzystywany.

Trzeba przyznać, że Thor 660 Genesis to naprawdę udana konstrukcja. W wersji dostarczonej do testów nie zauważyliśmy żadnych problemów zarówno pod względem wykonania, jak i komfortu pracy. Zastosowane przełączniki Gateron Red okazały się nadzwyczaj uniwersalne, zaś efekty świetlne zapierały dech w piersiach przy każdym użyciu klawiatury.

Z czasem było też łatwiej przełączać się między trybem tekstowym a trybem strzałek podczas pisania, zaś podczas grania tylko w niektórych grach limitujący okazywał się brak klawiatury numerycznej (było to tak naprawdę jedyne ograniczenie względem pełnej klawiatury). Co nas również zdziwiło, coraz częściej sięgaliśmy po tę klawiaturę do korzystania w różnych lokalizacjach biura, z różnymi urządzeniami. Było to coś, czego początkowo nie spodziewaliśmy się zaobserwować, aczkolwiek konstrukcja Genesis udowodniła tym samym uniwersalność i zalety swoich kompaktowych rozmiarów (a także bezprzewodowego połączenia). Jak kilkukrotnie podkreślaliśmy, Thor 660 oferuje zarówno dobrą funkcjonalność, jak i jakość wykonania, która stoi na najwyższym poziomie, zarówno gdy myślimy o zastosowanych materiałach, jak i przełącznikach. 

Jeśli mielibyśmy w kilku słowach opisać testowany produkt, to określilibyśmy go jako funkcjonalny, efektowny i dobrze wykonany. Pomimo kilku rzeczy, które byśmy zmienili – wyłączyli wskaźnik stanu naładowania baterii, zastosowali routing kabla – jest to produkt jak najbardziej udany. Co więcej, dostępny jest zarówno w białej, jak i czarnej wersji, co z pewnością poszerza grono jego odbiorców.

Podsumowując zatem recenzję gamingowej klawiatury Genesis Thor 660, chcielibyśmy bardzo podziękować za przysłanie jej do testów, a Wam oczywiście ją polecić.

 

 

  1. Wstęp
  2. Wygląd zewnętrzny i specyfikacja
  3. Oprogramowanie i testy
  4. Podsumowanie

Na początku naszej recenzji obiecaliśmy Wam odpowiedzieć na pytanie, jaka jest klawiatura Genesis Thor 660 oraz czy zdecydowalibyśmy się na zamianę pełnej klawiatury na jej bardziej kompaktową wersję. W związku z tym, że dosyć często wykorzystujemy klawiaturę numeryczną do pracy, pełnowymiarowa klawiatura z pewnością nie zostanie jeszcze wyrzucona, aczkolwiek jeśli chodzi o zastosowanie do gier, …

Ocena końcowa

Funkje
Jakość wykonania
Wrażenia z użytkowania
Ocena ogólna

Polecamy!

Podsumowanie : Naprawdę pozytywnie zaskakująca konstrukcja zarówno pod względem funkcji jak i jakości wykonania.

Twoja ocena: 4.63 ( 2 votes)
95

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.