Home / Aktualności / Genesis Thor 660 – mechaniczny kompakt dla graczy i nie tylko

Genesis Thor 660 – mechaniczny kompakt dla graczy i nie tylko

 

Klawiatury Genesis nie są nam obce, jednak, choć trudno w to uwierzyć, od czasu ostatniej recenzji wyrobu tego producenta minęło ponad 2 lata. Tym bardziej cieszymy się, że w nasze skromne redakcyjne progi trafił kolejny produkt sygnowany logiem Genesis. Należy w tym miejscu dodać, że wspomniany producent dosyć intensywnie zaangażował się w artykuły dla graczy (dowodem mogą być liczne newsy na łamach naszego portalu), a Thor 660 – skrócona klawiatura gamingowa – jest tego najlepszym tego dowodem. 

Jak zapewne niektórzy z Was zauważą, recenzja kompaktowej klawiatury jeszcze się u nas nie pojawiła, co po części jest dla nas pewnym wyzwaniem, aczkolwiek dla Was będzie doświadczeniem z pierwszej ręki od kogoś, kto dotychczas pracował z pełnowymiarowymi klawiaturami i zastanawia się nad przesiądnięciem się na bardziej kompaktowy produkt. W tym momencie nie zdradzimy, ani jak wypadł test, ani czy zdecydowaliśmy się na zamianę większej klawiatury na jej bardziej kompaktowy odpowiednik – będziecie musieli, niestety (lub stety), przebrnąć przez kolejne strony niniejszej recenzji.

 

 

  1. Wstęp
  2. Wygląd zewnętrzny i specyfikacja
  3. Oprogramowanie i testy
  4. Podsumowanie

 

  Klawiatury Genesis nie są nam obce, jednak, choć trudno w to uwierzyć, od czasu ostatniej recenzji wyrobu tego producenta minęło ponad 2 lata. Tym bardziej cieszymy się, że w nasze skromne redakcyjne progi trafił kolejny produkt sygnowany logiem Genesis. Należy w tym miejscu dodać, że wspomniany producent dosyć intensywnie zaangażował się w artykuły dla …

Ocena końcowa

Funkje
Jakość wykonania
Wrażenia z użytkowania
Ocena ogólna

Polecamy!

Podsumowanie : Naprawdę pozytywnie zaskakująca konstrukcja zarówno pod względem funkcji jak i jakości wykonania.

Twoja ocena: 4.63 ( 2 votes)
95

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.