Home / Aktualności / Komputery / GeForce Garage – wygraj kartę NVIDIA GTX 980, GTX 970 lub GTX 960

GeForce Garage – wygraj kartę NVIDIA GTX 980, GTX 970 lub GTX 960

GeForce Garage

GeForce Garage to najnowszy konkurs firmy NVIDIA, który skierowany jest na Polskę a konkretnie na osoby lubiące samodzielnie składać komputery.

Konkurs GeForce Garage rozpowszechniany będzie za pomocą social media, a osoby pałające się składaniem komputerów mogą wygrać kartę NVIDIA GeForce GTX 980 oraz tablet NVIDIA Shield jako pierwszą nagrodę, tym mniej szczęśliwym zostanie GeForce GTX 970, a zdobywca trzeciego miejsca otrzyma kartę graficzną GeForce GTX 960.

Zastanawiacie się pewnie teraz co trzeba zrobić aby mieć szansę na tak atrakcyjne nagrody.A więc tak, zasady są całkiem proste, gdyż należy zbudować komputer dla gracza (gaming PC), nagrać filmik z jego składania włącznie z interesującymi komentarzami i informacjami (zastosowane elementy, metody prowadzenia kabli, zastosowanie wentylatorów, oświetlenia etc. ) oraz wrzucić owy filmik na YouTube.

Przy odrobinie szczęścia otrzymamy nie tylko nową i wydajną kartę graficzną NVIDIA, lecz będziemy mogli także zabłysnąć na YT.

Jeśli więc chcecie spróbować swoich sił w budowaniu komputera do gier oraz potencjalnej sławy, konkurs GeForce Garage znajduje się na tej stronie.