Home / Aktualności / Gandiva H1L – stylowa mysz dla graczy od Tesoro

Gandiva H1L – stylowa mysz dla graczy od Tesoro

Firma Tesoro specjalizująca się w produkcji akcesoriów dla graczy zaprezentowała właśnie swój najnowszy produkt, którym jest mysz dla graczy o nazwie Gandiva H1L. Myszka ta wyposażona jest w zaawansowany laserowy sensor AVAGO 9800 o czułości 8200 DPI, który opakowany jest w stylowej i mogącej się podobać obudowie.

Tesoro Gandiva H1L to mysz komputerowa, która nie tylko swoimi parametrami, ale również i wyglądem z pewnością skusi niejedną osobę do jej zakupu. W jej wnętrzu kryje się bowiem ceniony w środowisku graczy sensor AVAGO 9800, a i nie bez znaczenia jest interesujący design z podświetleniem diodami LED czy wysokiej jakości zastosowane materiały.

Gandiva H1L oferuje swoim użytkownikom aż 8 przycisków, 5 zestawów ustawień i możliwość przypisania aż 40 makr czy też możliwość zmiany czułości myszki w tzw. locie. Opisywana w niniejszej informacji mysz firmy Tesoro jest już w sprzedaży i jej cena wynosi około 59 euro (z VAT).

Źródło: TechPowerUp

Tesoro Gandiva H1L

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.