Home / Aktualności / GAMMAXX 400 Pro – nowe, wieżowe chłodzenie DeepCool niebawem na rynku

GAMMAXX 400 Pro – nowe, wieżowe chłodzenie DeepCool niebawem na rynku

Z zupełnie innej beczki w stosunku do ostatnio wspominanego przez nas niskoprofilowego chłodzenia ID-Cooling w związku z rozmiarami , DeepCool pokazał dziś wieżowe chłodzenie GAMMAXX 400 Pro, prawie identyczne z GAMMAXX 400 EX, pokazane w zeszłym miesiącu. Główna różnica to dołączona para wentylatorów 120 mm i niebieskie podświetlenie LED. 

Wentylatory dołączone do GAMMAXX 400 Pro obracają się do 1650 obr./min (w porównaniu do 1500 obr./min w GAMMAXX Pro EX), podnosząc przepływ powietrza z wartości 52CFM do 64,5 CFM. Wygląd radiatora jest identyczny między dwiema modelami z wieżowym stosem 52  aluminiowych żeberek pobierających ciepło z bazy połączonej z nimi za pomocą czterech miedzianych ciepłowodów o średnicy 6 mm. Rating TDP dla modelu 400 Pro ustalono na poziomie 180W a więc całkiem sporo (choć na rynku jest kilka produktów z okolic 250W).

Na chwilę obecną nie znamy cen ani dostępności tego chłodzenia na polskim rynku.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.