Home / Aktualności / Gamingowy headset SONAR-04 od KFA2 już w sklepach

Gamingowy headset SONAR-04 od KFA2 już w sklepach

KFA2, znany producent kart graficznych i podzespołów komputerowych dla graczy zaprezentował właśnie swój najnowszy gamingowy headset SONAR-04. Jak podaje producent sprzęt łączy w sobie wysokiej jakości wykonanie ze wzmocnionym pałąkiem, stylowe podświetlenie w systemie RGB oraz dźwięk przestrzenny 7.1. Do tego do zakupu ma przekonać atrakcyjna cena.

KFA2 SONAR-04 to headset dla graczy oferujący wygodne nauszniki pokryte są wysokiej jakości sztuczną skórą, a wzmocniony metalową szyną pałąk gwarantuje dużą wytrzymałość. KFA2 zadbało też, by zastosowane materiały zapewniały nie tylko trwałość, ale i wysoki komfort użytkowania, dlatego SONAR-04 oferuje regulowaną opaskę oraz nauszniki z miękką, dopasowującą się do kształtu głowy użytkownika gąbką. 

Sprzęt dostarcza także nowoczesną konstrukcję i stylowe podświetlenie RGB nauszników, co nadaje mu prawdziwie gamingowego charakteru, ale w razie potrzeby efekty świetlne można szybko wyłączyć z poziomu wbudowanego kontrolera. 

Headset KFA2 SONAR-04 to również wsparcie dla wirtualnego dźwięku 7.1 Virtual Surround Sound, który zapewnia nie tylko lepsze doznania podczas gry, ale i przewagę nad przeciwnikiem na wirtualnym polu bitwy. Dzięki tej technologii dokładnie usłyszymy, z jakiego kierunku nadchodzi oponent, zyskując czas na reakcję i przygotowanie się na atak. 

Bardzo istotnym elementem każdego headsetu dla graczy jest też wysokiej jakości mikrofon, dlatego KFA2 SONAR-04 został wyposażony w profesjonalny mikrofon dookólny, który rejestruje naturalny i wyraźny dźwięk, pozwalając na prowadzenie transmisji online czy niezakłóconą rozmowę z innymi graczami – tym samym zyskujemy pewność, że nasza drużyna usłyszy i dobrze zrozumie polecenia w każdych okolicznościach!

Słuchawki KFA2 SONAR-04 są już dostępne w sprzedaży, sugerowana cena producenta wynosi 129 zł, ale obecnie można je kupić w promocyjnej cenie 89 zł w sklepie x-kom: https://bit.ly/SONAR04_XKOM Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.