Home / Aktualności / Gamingowy gryzoń Genesis Xenon 400 wkracza do akcji

Gamingowy gryzoń Genesis Xenon 400 wkracza do akcji

Genesis Xenon 400 02

Rynek peryferiów dla graczy rozrastasię z każdym dniem czego przykładem jest Xenon 400 nowa mysz gamingowa Genesis wyposażona w przełączniki Omron oraz aż 8 przycisków.

Najważniejszą cechą gryzonia Genesis jest optyczny sensor PMW3320, pozwalający na ustawienie maksymalnej rozdzielczości na poziomie od 400 do 5200 DPI – to zdecydowanie sporo i wystarczy większości graczy. Czułość z kolei można zmieniać nie tylko poprzez oprogramowanie, ale również przy pomocy przycisków na myszy. Te umożliwiają szybki wybór DPI na jedną z sześciu wartości. Ustawić można także szybkość raportowania: od 1235 do 1000 Hz.

Pod przyciskami Xenon 400 znajdują się przełączniki Omron, mające gwarantować żywotność do 10 mln kliknięć. Za wytrzymałością ma iść także wygoda w użytkowaniu. Mysz ma być lekka, a jej kształt umożliwiać pewnych chwyt.   

We wspomnianym już oprogramowaniu do myszki zawarty jest m.in. edytor profili i makr. Dzięki temu poczumemy przewagę w każdej grze. Doliczając do tego osiem programowalnych przycisków praktycznie gwarantuje nam zwycięstwo w każdej rozgrywce. Gryzoń posiada też regulowane tryby podświetlenia, dzięki którym gracz szybko rozpozna, z jakiego profilu aktualnie korzysta.  

Myszka Xenon 400 będzie dostępna w sprzedaży w ostatnim tygodniu września, a jej cena ma wynosić około 99 zł.

 

Dane techniczne:

– Sensor optyczny: PMW3320
– Maksymalna wartość DPI: 5200
– Ilość programowalnych przycisków: 8
– Przełączniki: Omron
– Polling rate: 1000 Hz
– Maksymalna akceleracja: 20 G
– Maksymalna szybkość śledzenia: 80 ips
– Długość kabla: 2 m
– Waga: 93 g
– Wymiary: 125 x 71 x 39 mm
– Wymagania systemowe: Windows XP/Vista/7/8/10

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.