Home / Aktualności / Gamingowe słuchawki uRage SoundZ 7.1 od HAMA już wkrótce!

Gamingowe słuchawki uRage SoundZ 7.1 od HAMA już wkrótce!

Już niebawem na półki trafi kolejny produkt z rodziny uRage, którym będą komfortowe słuchawki dla graczy SoundZ 7.1, wyposażone w funkcję wibracji podczas odtwarzania niskich tonów.

Cechą unikatową słuchawek uRage SoundZ 7.1 jest przede wszystkim czyste brzmienie, wzmocnione głębokim basem. Pasmo przenoszenia mieści się w przedziale od 20 Hz – 20 kHz, a w mikrofonie wynosi ono 100 Hz – 10 kHz. Dodatkowo ww. zestaw został wyposażony w technologię wibracyjną, która uaktywnia się podczas głębokich basów (np. wybuchy w grze).

Dla łatwiejszego sterowania głośnością i wibracjami na przewodzie dołączonym do zestawu znajduje się wygodny potencjometr do regulacji natężenia dźwięku, przycisk do wyciszania mikrofonu oraz przełącznik dla funkcji wibracji basów. Czułość mikrofonu wynosi -36 dB +/- 3 dB, a słuchawek 105 dB +/- 3 dB. Mikrofon można też całkowicie odczepić. 

Dla większego komfortu gracza słuchawki wyposażono w miękkie poduszki wokół muszli, które zostały wykonane z tkaniny zapewniającej wygodę noszenia i redukują pocenie się uszu podczas długich sesji gamingowych. Przewód umiejscowiony jest z jednej strony, co pozwala na swobodę ruchu. Ponadto przewód ten owinięty jest nylonową otuliną na całej jego długości, która wynosi 2,5 m.

Ponadto słuchawki SoundZ 7.1 wyposażone są we wbudowane diody LED podświetlające je na niebiesko w czasie gry.

Zestaw uRage SoundZ 7.1 dostępny będzie w polskich sklepach od połowy grudnia 2016 roku w cenie około 329 zł.

urage-soundz-7-1-01

Źródło: HAMA

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.