Home / Aktualności / Gamingowa klawiatura HyperX Alloy Origins debiutuje z autorskimi przełącznikami HyperX Red

Gamingowa klawiatura HyperX Alloy Origins debiutuje z autorskimi przełącznikami HyperX Red

HyperX, dział gier firmy Kingston Technology Company, Inc., ogłosił właśnie, że jego najnowsze przełączniki mechaniczne zasilą klawiatury HyperX, w tym HyperX Alloy Origins.

Pierwszy z nowego miotu przełączników dedykowany dla klawiatur HyperX to liniowy przełącznik mechaniczny HyperX Red, zbudowany pod kątem wydajności i długowieczności z krótszym punktem aktywacji i wskaźnikiem 80 milionów kliknięć. Klawiatura mechaniczna HyperX Alloy Origins to pierwsza pełnowymiarowa klawiatura do gier zbudowana na bazie przełączników HyperX, wyposażona w podświetlane na czerwono klawisze zapewniające jaśniejsze podświetlenie, mnóstwo efektów świetlnych i pięć regulowanych poziomów jasności, aby poprawić jakość grania w dzień i w nocy.

Alloy Origins zawiera aluminiową obudowę ze szczotkowanym wykończeniem klasy lotniczej, co zapewnia trwałość i stabilność, a także zajmuje niewiele miejsca, aby zmaksymalizować powierzchnię biurka i zapewnić maksymalny ruch myszy. Alloy Origins współpracuje też z oprogramowaniem HyperX NGENUITY, które oferuje zaawansowane funkcje dostosowywania oświetlenia i makr, w tym proste, dostosowywane dla poszczególnych klawiszy efekty świetlny. Klawiatura wyposażone jest w kabel USB Typu-C / USB Typu-A, który można odłączać.

Alloy Origins posiada ponadto „tryb grania”, pozwalający użytkownikom wybrać, które klawisze mają być włączone, a które wyłączone. Klawisze makr można też przypisywać i przechowywać w bibliotece makr, a użytkownicy mogą wybierać spośród trzech regulowanych kątów klawiatury dla idealnego pozycjonowania. Dzięki wbudowanej pamięci użytkownicy mogą zapisać swoje makra lub ustawienia do trzech profili Alloy Origins. HyperX NGENUITY. Inne funkcje obejmują 100-procentowy anti-ghosting i pełny N roll-over.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.