Home / Konsole / Games with Gold wrzesień 2015 – jakie gry otrzymają posiadacze konsol Xbox

Games with Gold wrzesień 2015 – jakie gry otrzymają posiadacze konsol Xbox

games with gold wrzesien 2015

Games with Gold wkracza w jesienną fazę, którą rozpoczyna jego wrześniowa edycja. Tak jak obiecywano, Microsoft uraczył posiadaczy konsol Xbox One i Xbox 360 dwoma grami, które jak się zaraz dowiecie są całkiem niezłe.

Choć ciężko nam w to uwierzyć, posiadanie kont Xbox Live zaczyna być znowu ekscytujące, a to za sprawą takich wrześniowych tytułów jak Tomb Raider Definite Edition na Xbox One oraz Crysis 3 na poczciwą 360-tke.

 

Xbox One

Tomb Raider Definite Edition

Tomb Raider: Definitive Edition, które będzie dostępne przez cały miesiąc jest jedną z najbardziej pożądanych gier w 2013 roku ze względu na ciekawą akcję i grafikę. Gra, która prezentuje kolejne przygody Lary Croft czyli pani archeolog, jest po prostu przepiękna ze względu na grafikę 1080p, zaawansowaną fizykę czy oświetlenie, a to wszystko przygotowane na konsole najnowszej generacji takie jak np. Xbox One.

The Deer God Xbox One

The Deer God – Bóg Jeleni to z kolei druga, nie wiemy czy interesująca dla wszystkich ale z pewnością darmowa gra dla posiadaczy Xbox Live i konsoli Xbox One. W grze przyjdzie nam wcielić się w myśliwego, który został przeniesiony do ciała jelenia, lub jelenia, który stał się dzięki pewnej przemianie myśliwym.

Po takiej transformacji gracz musi się odnaleźć w nowej sytuacji, nauczyć sztuki przetrwania a ostatecznie znaleźć sposób do opuszczenia ciała jelenia i powrotu do ludzkiego ciała. Co ważne w przypadku tej gry to to, że nie jest ona jeszcze dostępna w sklepie Xbox Store, w związku z czym będziecie mogli ją przetestować w tzw. premierowym wydaniu.

 

Xbox 360

Battlestations Pacific Xbox 360

Battlestations: Pacific, będąca pierwszą propozycją darmówki na Xboxa 360, przeniesie nas w realia wojenne na Pacyfiku i będzie dostępna od 1 do 15 września. 

Gracz będzie miał w niej okazję wcielić się w dowódcę jednej ze stron: japońskiej lub też amerykańskiej. Bazując na sile całej armii, jak również zdolnościach pojedynczych jednostek w tym statków bojowych, łodzi podwodnych, samolotów (z włączeniem bombowców), naszym zadaniem stanie się skierowanie historii w wybraną przez nas stronę. 

Crysis 3 Xbox 360

Crysis 3, to wspomniany wcześniej przez nas niekwestionowany hit, który dostępny jest praktycznie na każdą platformę i nadal jest jednym z narzędzi do testowania wydajności komputerów PC. Gra Crysis 3 dostępna będzie za darmo od 16  do 30 września, więc postarajcie się nie przegapić tego terminu.

Dla niewtajemniczonych w grze tej wcielamy się w członka oddziału specjalnego wyposażonego w nadludzkie umiejętności a to dzięki najnowszemu sprzętowi czy broni. Jako środowisko, w którym będziemy musieli przetrwać i wykonywać powierzone nam zadania będzie tajemnicza wyspa, która w grze dzięki wspomnianej grafice przedstawia się nadzwyczaj pięknie i okazale.

 

I to by było na tyle w związku z grami przydzielonymi posiadaczom kont Xbox Live i konsol Xbox One i 360 w miesiącu wrześniu. Niespotykane Games with Gold i Microsoft w szczególności stanął na wysokości zadania i zaoferował tytuły gier godne poświęcenia naszego (i waszego czasu). Widzimy się jak zwykle za miesiąc, a swoją drogą zachęcamy do komentowania gier, w które przyjdzie nam grać we wrześniu.