Home / Konsole / Games with Gold styczeń 2016 – na dobry początek roku

Games with Gold styczeń 2016 – na dobry początek roku

Games with Gold

Microsoft zapowiedział swoje darmowe gry w ramach Games with Gold, które rozpoczną styczeń i 2016 na tzw. dobrą stopę. Nie ukrywamy, że z wielkim niepokojem czekaliśmy na pierwsze informacje na temat selekcji darmowych gier na Xbox 360 i Xbox One, tym samym oddychając z ulgą po nimniejszej prezentacji.

Xbox One

Killer Instinct

Przez cały miesiąc tj. od 1 do 31 stycznia posiadacze konsol Xbox One otrzymają grę Killer Instinct: Season One Ultra Edition, czyli topową bijatykę na tą konsolę, wzbogaconą dodatkowo zestawem postaci z pierwszego sezonu, bonusowymi skórkami a także grywalną wersją Killer Instinct Classic z 1994 roku.

Zheros

Pomiędzy 16 stycznia a 15 lutego, najnowsza konsola Microsoftu pozwoli pobrać za darmo grę Zheros, wieloosobowe mordobicie. Grę cechuje naprawdę ciekawa oprawa graficzna i dźwiękowa, która idealnie dopasowana jest do samej rozgrywki.

 

Xbox 360

Dirt Showdown

Zestawienie dwóch darmowych gier na poprzedniego Xboxa otworzy Dirt Showdown, dosyć dobra i nadal grywalna rajdówka, którą będzie można pobrać bezpłatnie pomiędzy 1 a 15 stycznia.

Deus Ex Human Revolution

Po tym okresie, aż do końca miesiąca będzie czekała na nas gra Deus Ex: Human Revolution. W tym futurystycznym RPG przyjdzie nam walczyć, skradać się, hakować i wykorzystywać inne techniki i modyfikacje swojego zawodnika.

 
A co wy myślicie o takim wyborze darmowych gier jakie oferuje program Games with Gold dla aktywnych posiadaczy kont Xbox Live? Czy myślicie, że dobra passa potrwa dłużej, czy może luty zaserwuje nam wiadro zimnej wody?