Home / Aktualności / Games with Gold sierpień 2014

Games with Gold sierpień 2014

Games with Gold
Sierpniowe Games with Gold przynosi posiadaczom Xbox Live Gold kolejną porcję darmówek. Nasunęło nam się przy okazji tego pytanie – “W jaki sposób można przekonać kupujących do nowej konsoli?”

Zdecydowane można za takie posunięcie uznać oferowanie lepszych gier na Xbox One niż na Xbox 360. I nie mówimy tutaj o grach, które są wyłącznie na konsolę nowej generacji lecz na obie konsole. Szczegóły poniżej.

Konsolowcy Xbox One otrzymali w zeszłym miesiącu lipcu gry Max: The Curse of Brotherhood oraz Guacamelee! Super Turbo Championship Edition, które zostały teraz zastąpione przez Crimson Dragon (1-15 sierpnia) i Strike Suit Zero (16-31 sierpnia).

Xbox 360 z kolei otrzymali Gotham City Impostors oraz również Guacamelee: Super Turbo Championship Edition. Ten miesiąc przyniesie im Motocross Madness dostępny od 1 do 15, oraz Dishonored dostępny od 16 do końca sierpnia.

Poniżej możecie przeczytać krótkie opisy poszczególnych gier z ich zwiastunami.

Crimson Dragon (Xbox One):

Akcja tej gry toczy się na  planecie Draco, na której jej mieszkańcy stracili kontakt z Ziemią. Ich dawne zagrożenie Biały Fantom (White Phantom) powróciło i jedynym sposobem na przetrwanie jest walka za pomocą kontrolowanego przez nas smoka.

Nasz sprzymierzeniec zna wiele sposobów na unicestwienie naszych wrogów. Po jego odpowiednim wytrenowaniu i zdobyciu nowych umiejętności szala zwycięstwa powinna przechylić się na naszą korzyść.Strike Suit Zero: Director’s Cut (Xbox One):

Jest rok 2299, wojna w galaktyce jest w najwyższym stadium. Gra Strike Suit Zero: Director’s Cut wciela gracza w dowódcę kosmicznego statku bojowego Strike Suit – w nadziei na zwycięstwo i zaprowadzenie pokoju we wszechświecie.Motocross Madnes (Xbox 360):

Wyczynów na motokrosie nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. W grze tej będziemy mogli popisać się akrobacjami w takich lokalizacjach jak pustynny Egipt, śniegi Arktyczne czy inne egzotyczne miejsca.

W Motocross Madness można się również zmierzyć w trybie wieloosobowym do 8 graczy, z samym sobą (Ghost mode) czy w trybie pojedynczego gracza w jednej z 9 tras off roadowych. Nasze osiągnięcia można porównywać ze znajomymi w “klubie motocyklowym” w celu odblokowania bonusów i współzawodnictwa o najwyższe trofea.

Dishonored (Xbox 360):

Dishonored z kolei to wciągająca gra akcji, w której wcielamy się w super zabójcę kierowanego przez rządzę zemsty. Gra oferuje niezwykle ciekawy system walki, umożliwiający efektywne pozbywanie się przeciwników za pomocą naszych super mocy, super broni i innych znalezionych gadżetów.

Gracz w Dishonored będzie musiał ścigać swoje ofiary pod osłoną ciemności atakując w jak najbardziej efektywny sposób. W zależności od naszych decyzji gra może rzucić nam nieco inne zakończenie.Jak już wspominaliśmy we wcześniejszych zapowiedziach Games with Gold i porównywaniu ich z np. PlayStation Plus, wybór gier na konsole Microsoftu są podyktowane neizrozumiałymi dla nas powodami.

Tym razem Xbox One otrzymał nieco ciekawsze tytuły, które dla niektórych może “sugerować” pozbycie się leciwej 360-tki  ale może to być również tylko kwestia gustu odnośnie danej gry.