Home / Aktualności / Games with Gold na Styczeń 2021

Games with Gold na Styczeń 2021

Styczeń już za rogiem, a wraz z nim nowa pula gier na konsole Xbox dostępne w ramach Games with Gold. Co ciekawe, zarowno na Xbox One jak i 360 trafi jeden tytuł z originalnego Xboxa, o czym poniżej.

1 stycznia pojawi się zarówno Little Nightmares, platformowo-przygodowa produkcja dostępna na Xbox One oraz The King of Fighters XIII, bijatyka na Xbox 360. W drugiej połowie przyszłego miesiąca posiadacze „jedynki” będą moglio pobrać Dead Rising i zmierzyć się z hordami zombie. Druga połowa to również dostępność Breakdown – kolejnej gry akcji, w której również będziemy musieli nieco powalczyć zarówno pięśćmi, jak i bronią (dostepna zarówno na XONE jak i X360).

Jeśli chodzi o obóz przeciwnika czyli Sony PlayStation i PS Plus, pojawią się tam takie tytuły jak Worms Rumble – bitwa na arenie dla 32 graczy z sympatycznymi robalami, gra akcji Just Cause 4 oraz sieciowy shooter Rocket Arena.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.