Home / Konsole / Games with Gold na marzec 2016 – znamy darmowe gry na konsole Xbox

Games with Gold na marzec 2016 – znamy darmowe gry na konsole Xbox

games with gold na marzec 2016

Games with Gold na marzec zbliża się wielkimi krokami, a dzięki temu kolejna dawka dwóch lub 4 darmowych tytułów na ten miesiąc. Do 15 marca dostępna jest również gra Styx: Master of Shadows na konsolę Xbox One, w związku z czym jeśli jeszcze jej nie pobraliście, pospieszcie się gdyż warto.

Nie mniej będzie warto pobrać za darmo grę Crimes & Punishments na Xbox One, grę w której wcielimy się w Sherlocka Holmesa i będziemy rozwikływać szereg intrygujących zagadek. Poza ciekawą grafiką, gra manipuluje naszym strachem dzięki doskonale dobranym efektom dźwiękowym. Dobre słuchawki lub zestaw głośnikowy jak najbardziej wskazane w tym przypadku. Gra dostępna przez cały marzec.

Lords of Falen, tytuł dostępny pomiędzy 16 marca a 15 kwietnia dla konsoli najnowszej generacji, z pewnością dostarczy należnych mu wrażeń. Zapewne tak jak my czekaliście na ten właśnie tytuł w Games with Gold, gdyż ta nadal atrakcyjna gra jest wciąż chodliwym towarem. W grze będziemy walchyć z hordami potworów z piekła rodem, a także próbować swoich sił z bosami w bardzo efektownych walkach. Grafika, dźwięk i muzyka to istny majstersztyk, co czyni, że jak wspominaliśmy, obok tego tytułu nie można przejść obojętnie.

Od początku marca, aż do jego 15 dnia, Xbox 360 oraz Xbox One (ten drugi przez kompatybilność wsteczną) otrzyma grę Supreme Commander 2, strategię czasu rzeczywistego, w której my jako gracz stanie się dowódcą, zarządzającym potężną armią, wyposażoną także w wielkie dwunożne roboty i inne oręże wojenne.

Od 16 do 31 marca, Microsoft udostępni zarówno starszej jak i nowszej konsoli (kompatybilność wsteczna znów się tutaj kłania), Borderlands, grę uznawaną przez wielu za klasykę gatunku. Nietuzinkowa kreskówkowa grafika oraz nie mniej oryginalna fabuła gry sprawia, że warto po nią sięgnąć chociażby dla zasady.

Podsumowując Games with Gold na marzec, należy podziękować Microsoftowi tak dobrego doboru tytułów oraz zachęcić do kolejnych tak dobrych przemyśleń na miesiąc kolejny. Jak już dawno nie było, Xbox Live procentuje. Swoją drogą może jakaś gra wyścigowa?