Home / Konsole / Games with Gold na maj 2016 – małe rozczarowanie

Games with Gold na maj 2016 – małe rozczarowanie

Games with Gold maj 2016

Znamy tytuły gier w ramach Games with Gold na maj i szczerze powiedziawszy nie jesteśmy do końca zachwyceni, tak samo jak wiele osób które nie omieszkały podzielić się swoimi komentarzami. Z doniesień odnośnie gier jakie oferować ma Sony, posiadacze kont PlayStation Plus na kolejny miesiąc także nie będą w lepszej sytuacji.

Tradycyjnie posiadacze kont Xbox Live otrzymają dwie gry na konsolę Xbox 360 i  oraz cztery (dwie poprzez kompatybilność wsteczną) na konsolę nowej generacji – Xbox One.

Z początkiem maja, przez całe jego trwanie posiadacze  konsol Xbox One będą mogli pobrać za darmo Defense Grid 2 – strategia osadzona w przyszłości, w której będziemy musieli wysilić nieco umysłu oraz co ciekawe, poziomy będzie można przejść na wiele różnych sposobów.

Pomiędzy 16 maja a 15 czerwca z kolei będziemy mogli pograć w grę Costume Quest 2, turowej bijatyce gdzie naszym zadaniem będzie szukanie słodyczy a do tego przeszkodzenie pewnemu szaleńcowi w przejęciu kontroli nad światem.

Natomiast nadal popularna konsola Xbox 360 otrzyma niezwykle emocjonujące wyścigi GRID 2 od 1 do 15 maja, rywalizować z zawodnikami z całego świata na popularnych trasach zarówno wybierając nowe jak i stare samochody, zaś od 16 do końca tego miesiąca Peggle, grę z elementami łamigłówki gdzie będziemy musieli wykazać się rozumem w 50 poziomach.

A co wy myślicie o grach Games with Gold dla posiadaczy Xbox Live Gold i konsol Microsoftu? Czy tak jak część społeczności graczy określilibyście je mianem “craptastic”?