Home / Konsole / Games with Gold na marzec – znamy już tytuły darmówek na Xboxy

Games with Gold na marzec – znamy już tytuły darmówek na Xboxy

Games with Gold

Pomału kończy się luty, w związku z czym Games with Gold – program lojalnościowy Xbox Live Gold wkroczy niebawem w kolejną fazę. W marcu posiadacze konsol Xbox 360 i Xbox One otrzymają ponownie nowe gry. Jakie? O tym dowiecie się poniżej.

1 Marca posiadacze starej ale nadal poczciwej 360-tki otrzymają do pobrania Borderlands 2. W tym niezwykle popularnym shooterze będziecie mogli wykańczać zastępy przeciwników w kreskówkowej scenerii zarówno sami, jak i z pomocą znajomych . Z kolei 16 marca, czeka na nich ciekawa strzelanka Heavy Weapon, w której sterujemy czołgiem stawiając czoła helikopterom, samolotom i innym przeciwnikom, w tym bossom na końcu każdego poziomu.

Posiadacze Xbox One będą mogli pobrać przez cały marzec grę Layers of Fears z gatunku horroru, w której wyjaśniać będą zagadki nietypowego malarza, którego nawiedziły postacie z jego obrazów. Natomiast pomiędzy 15 marca a 16 kwietnia czeka na nich Evolve w edycji Ultimate. W tej niezwykle ciekawej i wciągającej grze (która z niewiadomych względów nie zdobyła wystarczająco uznania) wcielimy się w jednego z czterech łowców lub też potwora i w zależności od strony będziemy albo tropić jednego z kilku potworów albo próbować wykończyć łowców zanim oni zrobią to pierwsi. Próbowaliśmy się skontaktować z Microsoftem w sprawie gry Evolve, w związku z kilkoma wiadomościami od użytkowników, którzy pytali czy otrzymają oni dodatkową zawartość tej gry jeśli posiadają już bazową wersję. Niestety na chwilę obecną nie uzyskaliśmy jeszcze odpowiedzi. Gdy taka się już pojawi, podzielimy się tą informacją i z wami.

Podsumowując marcową selekcję gier Games with Gold możemy powiedzieć, że jest ona dosyć dobra. Dotyczy to zarówno starszej jak i nowszej konsoli. Ciekawi jednak jesteśmy i waszego zdania.  

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.