Home / Aktualności / Games with Gold marzec 2015 – darmowe gry Microsoftu

Games with Gold marzec 2015 – darmowe gry Microsoftu

Games with Gold

Nasza seria Games with Gold w tym miesiącu z okazji ponad 100 milionów pobrań gier w ramach tej subskrypcji Microsoftu, otrzyma całkiem ciekawe gry.

Rayman Legends Xbox One
Posiadacze Xbox One otrzymają Rayman Legends, które będzie wiodło prym w tym miesiącu z #IDARB (darmowa gra dostępna również w tym miesiącu). Seria Rayman jest jedną z lepszych platformówek na każdą z platform, o sprawia że jeszcze bardziej cieszymy się z takiej decyzji o jej pojawieniu.

Dzięki nowemu sprzętowi, gra ta prezentuje się jeszcze lepiej, tym samym jeśli nawet w nią graliśmy, nic nie stoi na przeszkodzie aby to znowu zrobić.

Tomb-Raider-2013-xbox-360
Xbox 360 z kolei otrzyma Tomb Raider 2013 (dostępna od 1-15 marca) oraz Bioshock Infinite (które będzie można pobrać od 16 do końca marca). Zarówno Tomb Raider jak i Bioshock Infinite to znakomite gry, które zapewnią nam wiele godzin dobrej rozrywki.

Ta odsłona Tomb Raidera jest naszym zdaniem jedną  lepszych, zarówno pod względem grafiki jak i grywalności. Pani archeolog wygląda jeszcze lepiej, i tak samo sobie radzi zarówno z zagadkami co i niebezpieczeństwami na swojej drodze.

Bioshock Infinite z kolei, może nas nie powalił na kolana jak poprzednie dwie części, ale i tak oferuje dobrą zabawę, szczególnie jeśli nic za nią nie musimy płacić. Inspirowany steampunkiem gra przenosi nas z głębin po podniebnego miasta. Utopić się może nie utopimy, ale uważać trzeba aby nie spaść.

Podążając tokiem rozumowania Microsoftu, może warto pobierać nawet słabe gry w ramach Games with Gold tylko po to aby np. za miesiąc otrzymać jakiś dobry tytuł. Zawsze można takiego przeciętniaka za jakiś czas skasować, czyż nie tak?

Czekamy jak zwykle na wasze opinie odnośnie tego zestawienia. Czy i wy uważacie, że gry w tym miesiącu są dobre a może i tak jest ich za mało?