Home / Konsole / Games with Gold maj 2015 – jakie darmówki otrzymają posiadacze Xbox Live

Games with Gold maj 2015 – jakie darmówki otrzymają posiadacze Xbox Live

Games with Gold

Witamy w kolejnym zestawieniu darmowych gier Games with Gold na maj 2015 dla posiadacze kont Xbox Live Microsoftu.

Zwykle lista dostępnych gier pojawia się nieco wcześniej, lecz jak się domyślamy nie uzyskamy racjonalnego wytłumaczenia tego faktu, w związku z czym skupimy się od razu na samych grach.

Jak zaraz sami zobaczycie, nie ma się w zasadzie czym zachwycać w tym miesiącu, a przynajmniej jeśli chodzi o konsolę Xbox One. Łącznie Microsoft przydzielił pulę trzech gier pomiędzy obie konsole, co oznacza nic innego jak to, że stara 360-tka otrzyma tradycyjnie dwie, a nowsza tylko jedną.

W miesiącu maju, przez cały czas jego trwania posiadacze najnowszej konsoli Microsoftu Xbox One, otrzymają grę CastleStorm: Definitive Edition oraz przechodzącą z kwietnia grę Pool Nation FX.

Pierwsza gra w zasadzie nie jest zła, ale oczywiście nie tak dobra jak seria tytułów na PS Plus na maj. Jednak jeśli nie ma się to co się lubi, to się lubi to co się ma, nieprawdaż?

Jeśli zaś chodzi o Xbox 360 i darmowe tytuły właśnie na niego, to od 1 do 15 maja będziecie mogli pobrać grę Mafia II, a od 16 do końca miesiąca F1 2013. Podczas gdy Mafia II to sześcioletni tytuł (sucharek ala Microsoft), tak F1 jest nieco „świeższy”. Bez komentarza życzymy wszystkim smacznego.

 

Może czas sprzedać nowego Xboxa i kupić starego? Co sądzicie o takim pomyśle?

 

 < Games with Gold kwiecień                                                                                                                                                                                             Games with Gold czerwiec >