Home / Konsole / Games with Gold na luty 2017 – selekcja gier jakich jeszcze nie było

Games with Gold na luty 2017 – selekcja gier jakich jeszcze nie było

Games with Gold

Choć styczeń był nie najgorszy jeśli chodzi o gry w ramach Games with Gold dla posiadaczy aktywnych kont Xbox Live Gold, to luty zapowiada się jeszcze lepiej. Jeśli chodzi o liczbę gier to nic (niestety) się nie zmienia. Nadal otrzymujemy dwie gry na Xbox 360 oraz 4 (dwie jeśli nie liczyć kompatybilności wstecznej) na Xbox One.

Choć pierwsza z gier na Xboxa One – Lovers in a Dangerous Spacetime z pewnością nie wszystkim przypadnie do gustu, to może część osób przynajmniej zagra w nią w Walentynki. Ta nieco pokręcona kosmiczna strzelanka w stylu z opcją rozgrywki wieloosobowej powinna i tak zapewnić kilkanaście godzin dobrej zabawy. Gra dostępna od 1 lutego.

16 lutego z kolei obecna konsola otrzyma ciekawe wyścigi Project Cars. Niesamowita grafika, interesujące tory i samochody to z pewnością atuty tej właśnie gry. Nie zapominajmy też o zmiennych warunkach pogodowych, któe możemy dostosować do własnych potrzeb. Niemniej jest to gra dla najbardziej wymagających użytkowników. Nie znajdziemy tu więc przewijania do tyłu, gdyby nam nie wyszło wejście w zakręt. Gdyby jednak nie szło wam za bardzo, nie wińcie swojej konsoli. Gra ta z naszego doświadczenia oferuje lepsze wrażenia przy użyciu kierownicy. Project Cars można będzie pobrać za darmo do 15 marca.

Xbox 360 i Xbox One poprzez kompatybilność wsteczną otrzymają klasykę klasyki czyli Monkey Island 2: SE (Special Edition). Ta wiekowa już przygodówka, w której nasz bohater pragnący zostać piratem, jest ścigany przez czarnobrodego i własne przeznaczenie, nadal oferuje potężną dawkę rozrywki i łamania głowy, tak czy inaczej musicie ją pobrać, nie ważne na jaką konsolę. Gra dostępna od 1 do 15 lutego.

Ostatnią grą dostępną dla obu konsol będzie Star Wars: The Force Unleashed. Poza miejscem na dysku waszego Xboxa przygotujcie miecze świetlne i zmierzcie się z Darth Vaderem w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Kolejna stara, ale jara gra dostępna jest od 16 lutego do końca miesiąca.

Jak więc sami widzicie, wybór gier w tym miesiącu nawet nas zaskoczył. Zwiastuny gier możecie zobaczyć poniżej. Mamy nadzieję, że wszystkie z 4 tytułów przypadną wam do gustu.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.