Home / Konsole / Games with Gold luty 2016 – darmowe gry dla konsol Xbox

Games with Gold luty 2016 – darmowe gry dla konsol Xbox

Games with gold luty 2016

Posiadacze konsol Xbox One oraz Xbox 360 otrzymają w ramach Games with Gold w lutym tradycyjnie po dwie gry. Jednak dzięki ich wyborze i kompatybilności wstecznej, najnowsza konsola Microsoftu umożliwi granie aż w cztery z nich.

hand-of-fate

Pierwsza gra dostępna w tym miesiącu za darmo dla Xbox One to Hand of Fate – bazujący na karciance slasher osadzony w podziemiach. To nie grafik, lecz oprawa muzyczna i niezwykła grywalność tego tytułu zasługuje na uwagę i danie tej grze szansy. Gra dostępna do pobrania przez cały luty.

Styx Master of Shadows

Styx: Master of Shadows z kolei będzie drugą, dostępną tylko dla konsoli najnowszej generacji od Microsoftu. Gra dostępna będzie od 16 lutego do 15 marca i przeniesie nas do średniowiecznych zamków, w których będziemy musieli przetrwać grając Quazimodo, czyli dosyć nieprzyjemnym potworkiem.

Sacred Citadel

Po drugiej stronie, czyli Xbox 360, konsola poprzedniej generacji otrzyma za darmo dwie gry, które będą jak wspomnieliśmy również na Xbox One grę Sacred Citadel. W niej też wcielmy się w wojownika, który wykorzystując jak najlepiej swoje bronie musi wykosić w pień wszystkich przeciwników. Ciekawa grafika, dobra prawa dźwiękowa oraz wciągająca akcja to główne atuty tej gry, którą będzie możnapobrać pomiędzy 1 a 15 lutym.

Gears of War 2

Drugą grą, która będzie dostępna od 16 lutego to Gears of War 2, produkcja której chyba nie trzeba przedstawiać. Ten niezwykle popularny (i niedawno  świeżony) RPG, wciela nas w Marcusa i jego oddziału walczącego z najeźdźcami z kosmosu, którzy opanowali ziemię.

A więc to na tyle jeśli chodzi o Games with Gold i darmowe gry, które dostępne będą już w lutym. Jak wam się one podobają. Warte pobrania, pogrania czy może raczej spędzicie czas na zaległych produkcjach, które zalegają na waszych półkach i w waszych konsolach.