Home / Aktualności / Games with Gold luty 2015 – darmowe gry w ramach Xbox Live Gold

Games with Gold luty 2015 – darmowe gry w ramach Xbox Live Gold

Games-With-Gold
Luty zbliża się wielkimi krokami, a z nim Games with Gold czyli lojalnościowy program Microsoftu nagradzający za członkostwo Xbox Live Gold.

Tak jak zwykle, tak i teraz wśród darmowych gier znalazł się jeden tytuł na konsolę Xbox One oraz dwa na Xbox 360. Zobaczmy czy warto było czekać na te jakże późno udostępnione informacje.

 

Posiadacze Xbox One otrzymają kolejny tytuł, który zapełni po brzegi ich dyski twarde, oraz rozgrzeje do czerwoności ośmiordzeniowe procesory i układy graficzne AMD. Ową darmową grą na najnowszą konsolę Microsoftu jest #IDARB, coś na styl platformówki połączonej ze sportową rywalizacją mającą na celu umieszczenie piłki w bramce przeciwnika. Całość okraszona potężną dawką humoru oraz pikselami.

Xbox 360 z kolei otrzyma pomiędzy 1 a 15 lutym grę Brothers: A Tale Of Two Sons, w której naszym zadaniem będzie kontrolowanie dwóch braci, rozwiązywanie zagadek oraz poznawanie przeróżnych malowniczych i ceiekawych lokalizacji.

Bracia będą musieli się także zmierzyć z tzw. bossami a całe zadanie będzie utrunione w ten sposób, że każdego z braci będziemy kontrolować osobną gałką kontrolera.

Następnie od 16-go lutego do końca miesiąca, będą oni mogli pobrać za darmo Sniper Elite V2  czyli symulator snipera.

 

Jak widać Microsoft dalej idzie w zaparte wmawiając nam, że czerstwe kajzerki to świeżo upiecone pieczywo z ich piekarni. Co by nie było darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda, tym bardziej, że na takich tytułach z pewnością połamał już sobie żeby.

Tym optymistycznym akcentem zachęcamy do modlitwy o lepsze tytuły w marcu.

 

Games with Gold styczeń 2015                                                                                    Games with Gold marzec 2015