Home / Konsole / Games with Gold – listopadowe darmówki dla konsol Xbox

Games with Gold – listopadowe darmówki dla konsol Xbox

game-with-gold-listopad-2016

Games with Gold w listopadzie przyniesie nam tradycyjnie cztery gry, z których dwie dostępne będą zarówno na konsolę Xbox 360 jak i Xbox One.

Przez cały miesiąc, rozpoczynając 1 listopada, będziemy mogli pobrać grę Super Dungeon Bros, która jest niczym innym jak typowym hack-n-slashem osadzonym w mityczno-średniowiecznych klimatach, okraszonych rockową muzyką. Gra oczywiście wspiera tryb wieloosobowy, w związku z czym będziecie mogli razem stawić czoła przeciwnościom.

Począwszy od 16 listopada, aż do 15 grudnia będziecie miel czas na pobranie gry Murdered Soul Suspect, w której to waszym zadaniem będzie wyjaśnienie zagadki własnej śmierci. Wiązać się to będzie z przesłuchiwaniem zmarłych, czytaniem myśli czy kontakt z innymi duszami. 

Trzecią grą na konsolę Xbox One i pierwszą na Xbox 360 dostępną od 1 listopada, będzie Monkey Island: SE czyli specjalna edycja klasycznego hitu sprzed lat. Wcialając się w Guybrusha Threepwooda – człowieka chcącego zostać piratem. Niemniej jednak jego zadanie nie będzie łatwe, gdyż jest on otoczony przez prawdziwych piratów, którzy bez wątpienia wyczują w swoich szeregach żółtodzioba chcącego rządzić Karaibami.

Ostatnią grą na obie konsole (dostępną pomiędzy 16 a 30 listopada) będzie Far Cry 3: Blood Dragon, retro gra, w której naszym zadaniem będzie ocalenie świata i walka z cyborgami, mutantami i innymi kreaturami w post apokaliptycznym świecie.

Tak więc przedstawiają się darmowe gry dostępne w ramach Games with Gold dla posiadaczy Xbox Live i konsol Xbox. Naszym zdaniem selekcja nie jest zła, aczkolwiek nie tak dobra jak ostatnie dwa miesiące. A co wy o niej sądzicie? 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.