Home / Konsole / Games with Gold Listopad 215

Games with Gold Listopad 215

Games With Gold listopad 2015

Odliczamy już dni do końca tego roku, a z Games with Gold wkraczamy w finalna porcje darmowych gier na konsole Xbox One i Xbox 360.

Tradycyjnie posiadacz obu konsol otrzymają po dwie gry, a z listopadowa aktualizacja interfejsu Xbox One i wprowadzeniu kompatybilności wstecznej, posiadacze tej konsoli będą w stanie uruchamiać gry ze starszej konsoli.

Tak wiec, spójrzmy jakie gry otrzymamy w nadchodzącym miesiącu listopadzie, i czy być może lepiej będzie się skupić na normalnych (płatnych) premierach tego miesiąca czyli Star Wars Battlefront, Need for Speed czy Fallout 4.

 

Xbox 360

Rozpoczynając od konsoli poprzedniej generacji, posiadacze poczciwej 360-tki otrzymają grę DIRT 3, która dostępna będzie od 1 do 15 listopada, po tym dniu do pobrania będzie czekała gra Dungeon Siege III, której godzina wybije 30 listopada. Po tym dniu znów będziemy musieli za nią zapłacić jeśli przegapimy swoją szansę.

Tak jak pierwszego będącego symulatorem rajdów gry DIRT nie trzeba nikomu przedstawiać, tak Dungeon Siege III (2011) to klasyczny RPG, nawiązujący do dwóch poprzednich części i przenoszących nas do średniowiecznych podziemi, gdzie jednym z wybranych przez nas bohaterów (każdy z unikalnymi zdolnościami) będziemy musieli pokonać szereg potworów, zjaw i innych przeciwników.

 

Xbox One

Pneuma: Breath of Life czyli pierwszą z dostępnych w tym miesiącu dla Xbox One grę, można będzie pobrać przez cały listopad. jest to gra przygodowa z elementami zagadek, podejmująca temat świadomości oraz podejmowanych przez nas decyzji. Ciekawa grafika oraz minimalistyczna ścieżka dźwiękowa to niezaprzeczlne atuty tej produkcji, oczywiście jeśli w ogóle preferujecie taki gatunek gier.

Również tradycyjnie już od kilku notować Games with Gold, tak i w tym miesiącu pomiędzy 16 listopada a 15 grudnia będzie można pobrać grę Knight Squad, czyli grę będącą gra wieloosobowa z rycerzami naparzającymi się w labiryntach. Oczywiście zgodnie z ostatnimi trendami wyznaczonymi przez Minecrafta, gra ta prezentuje pikselowatą grafikę, doskonale wykorzystującą moc graficzną nowego Xboxa.

 

Jak sami widzicie, rewolucji raczej nie będzie. Zawsze pozostaje mieć nadzieje, ze rzutem na taśmę grudniowe zestawienie będzie lepsze, ale mając na uwadze zeszły rok równie byśmy się nie nastawiali na hity sezony. Jeśli nawet to nie wypali pozostanie nam rozpakowanie prezentów.