Home / Aktualności / Games with Gold Listopad 2014

Games with Gold Listopad 2014

W listopadzie Games with Gold, jak to zwykle z Microsoftem bywa nie zachwycą swoją jakością. Jeśli chodzi o Xbox One, gigant z Redmond nie może nadal przełknąć słabszej wydajności graficznej swojej konsoli czego przykładem jest darmowa gra Volgarr the Viking.

Grając w nią nie sposób odnieść wrażenia, że nasza konsola jest w stanie konkurować z takimi gigantami jak Spectrum czy C64, lecz cena jaką za nią zapłaciliśmy nie wydaje się do tego adekwatna.

Niemniej jednak niektórzy powiedzą znów, że darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. Co by nie mówić w tą platformówkę idzie pograć chociażby z sentymentu do starych gier.

Posiadacze konsol Xbox 360 są w nieco lepszej sytuacji. Nie dość, że otrzymają dwie gry to jedna z nich na pewno zadowoli naszych najmłodszych, druga zaś ich rodziców.

I tak od 1 do 15 listopada, darmową grą miesiąca będzie Viva Piñata: Trouble in Paradise, gra  mająca już 6 lat, natomiast od 16 do końca miesiąca Red Faction: Guerrilla ( pięcioletni tytuł) zagości na ekranach naszych monitorów czy telewizorów.

 Ziastuny tych gier możecie jak zwykle zobaczyć poniżej. Dajcie nam znać czy gry Games with Gold te trafiły w wasze gusta czy znów był to strzał w waszą nogę przez Microsoft.