Home / Aktualności / Games with Gold: Lipiec 2014

Games with Gold: Lipiec 2014

Games With Gold
W tym miesiącu Games with Gold dostarczy nam z powrotem dwóch gier zarówno na konsolę Xbox 360 jak i Xbox One.

Pierwszym tytułem, który jest dostępny od 1 do 15 lipca jest Gotham City Impostors  czyli zabawna gra w stylu Team Fortress z Batmanem i przyjaciółmi w roli głównej (instalacja potrzebuje prawie 2 GB miejsca na dysku).

Od 16 lipca natomiast dostaniemy w prezencie platformówkę Guacamelee: Super Turbo Championship Edition (instalacja zajmie nam nieco ponad 40 MB). Gra ta również posiada potężną dawkę humoru i z pewnością zapewni wam długie godziny przed konsolą.

Jeśli natomiast jesteście posiadaczami Xbox One to w tym miesiącu czeka was niespodzianka. Jako pierwszą grę dostaniecie również Guacamelee, zaś od 16 lipca, tak znów grę Max: The Curse of Brotherhood, którą mogliście pobrać w zeszłym miesiącu. Nie znamy niestety powodów kierujących decyzją Microsoftu odnośnie takich tytułów na najnowszą konsolę.Dla przypomnienia Games with Gold uprawniają nas do zatrzymania gier już pobranych na konsolę Xbox 360 nawet gdy nasze członkostwo wygaśnie, natomiast w przypadku Xbox One aby utrzymać to co już dostaliśmy za darmo należy regularnie opłacać abonament.

Jak widzicie Microsoft nie dba zbytnio o dostarczanie swoim użytkownikom w miarę “świeżych” tytułów. Przykładem niech będzie wspomniana gra Gotham City Impostors, która jest z roku 2012. A co wy myślicie o takich praktykach giganta z Redmond?