Home / Aktualności / Games with Gold grudzień 2014

Games with Gold grudzień 2014

Games with Gold
Games with Gold powracają kolejny raz w grudniu, ostatni co by nie byłow tym roku. Jakie tym razem gry przygotował dla nas tym razem Microsoft, zobaczcie sami.

Zaczynając od konsoli Xbox One, jej posiadacze będą mogli pobrać Worms Battlegrounds, czyli jedną z odsłon potyczek sympatycznych robaków. Nie będę chyba gołosłownym twierdząc, że każdy z nas grał w tę grę lub inną jej część, a tym samym z chęcią sięgnie po ten tytuł. Gra do pobrania dostępna jest przez cały grudzień więc, mamy jeszcze sporo czasu by ją pobrać.

Xbox 360 z kolei otrzyma jak zwykle dwie gry, z których pierwszym (dostępnym pomiędzy 1 a 15 grudnia) będzie przygodówka osadzona w latach 60-tych o nazwie Raven Legacy of a master thief. W grze będziemy musieli wyjaśnić zagadkę zniknięcia pewnego drogocennego kamienia z muzeum. Brzmi intrygująco, nieprawdaż? Zwiastun tej gry możecie zobaczyć poniżej.Drugą grą na tę konsolę będzie coś z nieco innej beczki czyli SSX, tytuł który może niektórzy już kojarzą. Jest nim bowiem symulator snowboardowych szaleństw wykorzystujący najbardziej szalone lokacje w górach (gra z zainspirowanym interfejsem z Google Earth) i dające upust wyobraźni niejednego gracza. Gra ta w sam raz nadaje się na zimowe wieczory, bez wychodzenia z domu, tylko jak wówczas będzie wyglądała nasza aktywność fizyczna?;)