Home / Konsole / Games with Gold – darmowe gry na konsole Xbox na sierpień

Games with Gold – darmowe gry na konsole Xbox na sierpień

Games with Gold Logo

Znamy już sierpniowe zestawienie gier w ramach Games with Gold i członkostwa Xbox Live Gold, czyli tytuły gier jakie posiadacze Xbox One i Xbox 360 będą mogli pobrać za darmo. Wśród nich jak zwykle dwie gry na starego Xboxa oraz cztery (z których dwie przez kompatybilność wsteczną) na Xbox One.

Warriors Orochi 3 Ultimate będąca połączeniem Dynasty Warriors i Samurai Warriors to gra hack’n’slash, w której będziemy musieli pokonać króla węży (Serpent King). Do naszej dyspozycji będzie 120 grywalnych postaci oraz ogromny otwarty świat spowoduje, że wyżynanie wrogów będzie zarówno szybkie jak i przyjemne. Gra dostępna będzie przez cały miesiąc sierpień.

Drugi tytuł na Xbox One jest równie, jeśli nie bardziej interesujący niż pierwszy. WWE 2016 – kolejne wcielenie z tej serii to 120 supergwiazd, w które będziemy się mogli wcielić, powrót kariery, w której nasze decyzje zaważą na naszej osobowości i zaprowadzą lub nie na szczyt federacji WWE. Tytuł ten można będzie pobrać za darmo między 16 sierpnia a 15 września.

Na Xbox 360 (oraz Xbox One) z kolei już od 1 aż do 15 sierpnia będziemy mogli pobrać Spelunky – niezależną produkcję, będącą platformówką, w której będziemy musieli przedrzeć się przez skalne poziomy generowane losowo. Zapewne nie tylko nam, aczkolwiek innym starszym graczom i miłośnikom retro gier przypomni się Rick Dangerous.

Gdy nadejdzie 16 dzień sierpnia, Microsoft odda za darmo Beyond Good & Evil HD – grę w której jak dociekliwa reporterka Jade naszym zadaniem będzie odkrycie spisku rządowego. Naszą główną bronią będzie aparat, rozum oraz laska. Grę na Xbox 360 (oraz Xbox One przez kompatybilność wsteczną) można będzie ściągnąć do końca sierpnia.

Tak więc to by było na tyle. Games with Gold ile nas i zapewne wielu z was zaskoczył. To już dobrych kilka miesięcy z rzędu – mamy nadzieję, że nie ostatnie. Ciekawi też jesteśmy waszego zdania – teraz możecie się nim podzielić logując się z Facebookiem. Gorąco do tego zachęcamy!