Home / Aktualności / Games With Gold – darmowe gry na lipiec

Games With Gold – darmowe gry na lipiec

Kończy się czerwiec, w związku z czym warto się dowiedzieć jakie gry w ramach Games With Gold posiadacze Xbox One i Xbox 360 otrzymają. Tradycyjnie osoby posiadające konta Xbox Live Gold w zależności od konsoli będą mogli pobrać dwie (Xbox 360) lub cztery gry (XONE).

Na pierwszy ogień pójdzie Grow Up, przygodówka osadzona w otwartym świecie, w której wcielimy się w sympatycznego robocika szukającego na pewnej planecie interesujących znalezisk. Gra pozostanie darmowa dla posiadaczy Xboxa One przez cały lipiec.

Następnie tj. od 16 lipca do 15 sierpnia będzie można zainteresować się Runbow, grą akcji oferującą możliwość współpracy do 9 graczy. Niesamowitym wyzwaniem będą znikające i pojawiające się wraz ze zmianą koloru w grze przeszkód. 

Z kolei posiadacze Xboxa 360 będą mogli zagrać już na początku lipca (aż do 15 lipca) w Kane & Lynch 2, grę akcji z dwoma dosyć charakterystycznymi postaciami, w tym psychopatą i byłym najemnikiem.

Ostatnią grą dla 360-tki będzie LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game. Jak się można domyśleć, produkcja ta jest przeniesieniem filmowego hitu do świata LEGO. Tak jak poprzednie wcielenia klockowej serii, z pewnością zaoferuje potężną dawkę humoru i dobrej zabawy.

Wszystkie wspomniane powyżej gry są dostępne dla Xbox One (m.in. dzięki kompatybilności wstecznej), zaś dwie ostatnie także dla 360. Uważamy, że selekcja w tym miesiącu jest dosyć dobra, a przynajmniej zadowalająca. Zobaczymy jak na to odpowie Sony ze swoimi grami na PS Plus.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.