Home / Konsole / Games with Gold czerwiec 2015 – jakie gry dostaną posiadacze Xbox Live

Games with Gold czerwiec 2015 – jakie gry dostaną posiadacze Xbox Live

Games with gold czerwiec 2015

Czerwiec już za rogiem, tak jak kolejna seria gier Games with Gold na konsole Microsoftu Xbox One oraz Xbox 360.

Zapewne tak jak i my, będziecie nieco zszokowani, nieco zniesmaczeni doborem gier na wasze konsole, lecz w tym przypadku nie jesteśmy do końca w stanie wytłumaczyć decyzji kierującymi doborem tytułów gier nie tylko w tym miesiącu, lecz w ogóle.

 

Massive Chalice

Przez cały miesiąc czerwiec, posiadacze kont Xbox Live na konsole Xbox One otrzymają grę Massive Chalice, strategię studia Double Fine Productions, w której staniemy przez zadaniem zarządzania narodem w przyszłościowym świecie, w tym jego bohaterami. Gra oferuje także możliwość kreowania małżeństw w celu wzmacniania więzi krwi naszej nacji, pomocnej w walce z tajemniczymi najemcami.

 

 

Pool Nation FX

Drugą pozycją na Xbox One jest Pool Nation FX, zaraz, zaraz, czyżby to już trzeci miesiąc tej gry na najnowszego Xboxa? Tak! Microsoft najwidoczniej trenuje graczy do jakiegoś turnieju, o którym najprawdopodobniej przekonamy się już niebawem.

 

 Just Cause 2
 
Xbox 360 z kolei otrzyma tradyyjnie dwie gry, z których pierwsza Jast Cause 2 będzie dostępna od 1 do 15 czerwca, zaś Thief, od 16 do końca miesiąca.
 
Just Cause 2 jest grą w otwartym świecie, bez typowego w tego słowa znaczeniu misjami.
 
Gracz jest agentem specjalnym, muszący przetrwać w wrogim terytorium za pomocą wszelakich rodzajów broni i innego ekwipunku, który będzie w stanie zdobyć.
 
Thieft
 
Natomiast Thieft wcieli nas w krążącego po mieście złodzieju, szukającego ukrytych skarbów. Będzieon musiał wykorzystać swoją zwinność przy zarówno przy ucieczkach jak i skradaniu, unikając tym samym złapania.


I to by było na tyle w miesiącu czerwcu. Sami oceńcie jak przydatne będą darmowe gry Microsoftu. Dajcie nam znać czy będziecie coś w ogóle pobierać, gdyż my idziemy właśnie do sklepu, po jakieś nowe gry na nasze konsole.

 

Games with Gold maj 2015                          Games with Gold Lipiec 2015