Home / Aktualności / Games for Gold Maj 2014 – darmowe gry dla Xbox 360

Games for Gold Maj 2014 – darmowe gry dla Xbox 360

Maj rozpoczęty a z nim Games for Gold z firmą Microsoft, która uraczyła nas dwoma tytułami gier w tym miesiącu. I znów chciało by się powiedzieć “Dlaczego nie są tak dobre jak te z PS Network?”. No cóż może nasze prośby zostaną pewnego dnia wysłuchane, a może prędzej zmienimy konsole na produkt konkurencji.

Nie zagłębiając się póki co w szczegóły zobaczmy co w Games for Gold piszczy.

  • “Dust: An Elysian Tail”: dostępne od 1 do 16 maja
  • “Saints Row: The Third”: dostępne od 16 do 31 maja

Dust An Elysian Tail
Dust: An Elysian Tail” to produkcja niezależnego studia Humble Hearts będąca przepiękną i wciągającą dzięki animacjom, kolorowej scenerii i fabule platformówka. W świecie Falana, jeden z ohaterów w tórego przyjdzie nam się wcielić znajduje magiczny miecz zmieniający jego życie i wzbudzający chęć zostania super-bohaterem. Choć początkowo może wydawać się odpychająca, powinniście dać jej szansę.Saints Row The Third
Druga z propozycji jest nieco lepsza i pewnie przypadnie do gustu większej ilości posiadaczy Microsoftowych konsol Xbox 360. Saints Row: The Third to po części kryminalna, po części zabawna gangsterska harówka. W tej grze rozpoczynasz walkę w niegdyś dumnej metropolii, która pod jego kontrolą zamieniła się w miasto bezprawia.

Można w niej zarówno zrzuić czołg na spadochronie, zlikwidować gang meksykańskich zapaśników przy pomocy namierzanego satelitarnie nalotu albo też bronić się przed jednostkami specjalnymi za pomocą gumowego dildo. Tak czy inaczej zabawa przednia bez względu na przesłanie gry jakie miał producent tej gry.

Mając na uwadze gry jakie zostały oddane w nasze ręce w tym miesiącu co u nich sądzicie? Czy jakaś was zainteresowała czy może jednak ominiecie te tarmówki i poczekacie na lepszą passę w czerwcu? Jak zwykle czekamy na komentarze.