Home / Aktualności / Games for Gold czerwiec 2014

Games for Gold czerwiec 2014

W tym miesiącu członkowie Xbox live otrzymają w ramach Games for Gold od Microsoftu łącznie 5 gier. Tak 5! Tyle tylko, że dwie będą dotyczyły konsoli Xbox One, a trzy Xbox 360. Taka obfitość giganta z Redmond podyktowana jest rocznicą Games for Gold. Co by to nie było nie ma co narzekać. Dają to brać, biją to uciekać.

Tak więc Xbox One otrzymuje najpierw grę Max: The Curse of Brotherhood, a 16 czerwca Halo: Spartan Assault. Podczas gdy pierwsza jest platformówką z bardzo ładną grafiką, druga to strategia z motywem gry Halo, która nam nie bardzo przypadła już po premierze na Windows Phone.


max curse of brotherhood xbox one

Halo Spartan Assault

Xbox 360 z kolei dostanie grę Dark Souls (dostępna pomiędzy 1 a 15 czerwca) aby 16 czerwca dopełnić puli grami Charlie Murder oraz Super Street Fighter IV: Arcade Edition. Co by nie było ale Street fighter to naszym zdaniem nie starzejąca się gra w którą warto zagrać teraz i dobrze będzie zająć sobie nią czas nawet za rok.

Dark Souls Xbox 360

charlie murder xbox 360

Super Street Fighter IV Arcade Edition
Patrząc na ceny tych gier gdybyśmy chcieli je kupić osobno to musielibyśmy wydać około 100-150zł. Także jak widać członkostwo w klubie Microsoftu opłaca się z każdym miesiącem.

Pamiętajcie, że dwie ostatnie gry są dostępne tylko do 30 czerwca. Warto się więc pospieszyć aby nie stracić okazji. W tym miesiącu Microsoft zaoferował jedne z lepszych gier (jeśli chodzi o Games for Gold), w związku z tym ciekawi nas czy w przyszłym miesiącu wszystko wróci do normy i znów będziemy dostawać przeciętne tytuły (oczywiście w porównaniu do PS Plus).