Home / Aktualności / GamerStorm Assassin II – cooler z zabójczą wydajnością

GamerStorm Assassin II – cooler z zabójczą wydajnością

DeepCool Assassin II 01GamerStorm Assassin II to najnowszy cooler od chińskiego producenta należący do serii DeepCool, który swoją wydajność zawdzięcza ogromnym wymiarom 143 mm x 158 mm x 167 mm oraz specjalnemu designowi żeberek radiatora czy podwójnym wentylatorom.

Zabójczy cooler DeepCool został również wyposażony w bazę miedzianą oraz aż osiem rurek odprowadzających ciepło pokrytych warstwą niklu odprowadzających ciepło do aluminiowych żeberek radiatora. Patrząc na wygląd tego coolera nie sposób nie zauważyć iż wygląd żeberek w dwóch jego częściach dosyć znacząco się różni, co według producenta zostało podyktowane zwiększeniem wydzielania ciepła.

Jedna grupa żeberek skierowana jest ku tyle obudowy, co poniekąd uniemożliwia założenie trzeciego wentylatora a jedynie wentylator wypychający powietrze o średnicy 120 mm jak również 140 mm wentylator transportujący powietrze przez dalsze części tego coolera. Wentylator ten posiada prędkość obrotową 300 – 14000 obr. / min co umożliwia uzyskanie przepływu powietrza na poziomie 68,06 CFM przy generowanym hałasie 17,8 to 27,3 dBA.

Wentylator przepychający powietrze pracuje w zakresie obrotowym od 300 do 1200 obr. / min, przepychając do  70,08 CFM powietrza i generując przy tym 17,8 and 27,3 dBA hałasu.

Wśród obsługiwanych podstawek znalazły się również te najnowsze a mianowicie LGA2011v3, LGA1150, AM3+, and FM2+. Producent zapewnia, że GamerStorm Assassin II jest w stanie obsłużyć procesowy do 220 W TDP.

Choć cooler pojawia się już w sprzedaży już teraz to jego cena nie jest jeszcze znana. Dostępności w naszym kraju ani dystrybutorów tego produktu również nie podano do wiadomości.

Specyfikacja GamerStorm Assassin II:DeepCool Assassin II specyfikacja 1

DeepCool Assassin II specyfikacja 2