Home / Aktualności / Gameloop ciekawy emulator Androida na komputery z systemem Windows

Gameloop ciekawy emulator Androida na komputery z systemem Windows

Gameloop to emulator Androida nowej generacji oferowany przez Tencent, tę samą firmę, która stworzyła wersję na Androida popularnej gry wideo Battle Royale PUBG i która rozprowadzała bardzo wydajny emulator Androida na PC o nazwie Tencent Gaming Buddy. Po wielu miesiącach pracy nad nowymi funkcjami i uaktualnieniami starych usług, Tencent wydał zaktualizowaną wersję aplikacji Tencent Gaming Buddy, ostatecznie opuszczając ją z oryginalnego statusu beta z zupełnie nowym interfejsem, dostępem do nowych narzędzi i zupełnie nowym brandingiem. zmienia nazwę tej aplikacji na Game Loop.

Dzięki GameLoop gracze mogą cieszyć się PUBG Mobile, Arena of Valor, Cyber ​​Hunter, Clash Royale i wiele więcej na komputerach PC. Po dołączeniu do 500 milionów graczy GameLoop można cieszyć się najlepszymi wrażeniami z gry dostępnej dotychczas na Androida. GameLoop jest w stanie wyświetlać żywą grafikę i tę samą jakość wizualną dzięki sprzętowi do renderowania na PC.

Nowością są jednak wbudowane usługi do optymalizacji wydajności sieci, obsługa łatwiejszego znajdowania znajomych online do gry w trybie współpracy i MP, wbudowany dostęp do oglądania transmisji na żywo w usługach Nimotv i Nonolive oraz GameCenter – scentralizowane centrum odkrywania. Nie można też zapominać o pobieraniu i graniu w szeroką gamę najpopularniejszych obecnie gier na Androida (w tym PUBG Mobile, Clash of Clans, Clash Royale, Brawl Stars, Arena of Valor, Clash of Kings, Candy Crush Saga, Rise of Kingdoms, Paper.io 2 i wiele innych). Instalując GameLoop na domowym komputerze stacjonarnym lub laptopie, możesz nie tylko korzystać z gier na Androida na monitorze lub telewizorze, ale także odtwarzać je w sposób, który znacznie przewyższa możliwości nowoczesnego sprzętu mobilnego. Program Game Loop można pobrać bezpośrednio z tej strony.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.