Home / Aktualności / Gamdias prezentuje podkładkę pod mysz NYX Speed Edition GMM1500

Gamdias prezentuje podkładkę pod mysz NYX Speed Edition GMM1500

NYX-GMM1500-1
GAMDIAS, firma produkująca profesjonalne akcesoria dla graczy, zaprezentowała właśnie nową podkładkę pod mysz NYX Speed Edition GMM1500.

Producent twierdzi, że na rynku jest wiele podkładek stworzonych z myślą o konkretnych grach czy urządzeniach a brak jest tych, które można wykorzystać dosłownie w każdych warunkach.

Każda gra jest inna, tak jak inne są urządzenia, które pozwalają nam nią sterować. Myszka może być wysoka lub niska, smukła bądź szeroka, laserowa lub optyczna, lecz podkładka NYX zaprojektowana jest z myślą o uniwersalności, dlatego też dopasuje się do każdego rodzaju urządzenia.

Podkładkę pod mysz NYX Speed Edition GMM1500 Zbudowana z dwuwarstwowego materiału, który zapewnia doskonałe ślizganie się myszy po jej powierzchni. Dzięki temu szybkie i gwałtowne ruchy – tak potrzebne głównie w grach FPS – będą bardziej precyzyjne i nie sprawią już problemów z nawigacją. Tym bardziej, że gumowe podłoże NYX GMM1500 ściśle przylegnie do powierzchni biurka, dzięki czemu znikną problemy z przemieszczeniem się podkładki razem z myszą.

Dzięki zastosowanej konstrukcji i użytym materiałom kwestia zwycięstwa nie będzie zależała już od sprzętu, ale wyłącznie od umiejętności i czasu potrzebnego na pokonanie przeciwników.

Wymiary podkładki to 430 x 350 x 4mm a ją samą można w łatwy sposób zwinąć co znacznie ułatwia transport gdy zajdzie taka potrzeba. Ceny podkładki GAMDIAS jeszcze nie ujawniono.

NYX Speed Edition GMM1500 04
NYX-GMM1500-2 NYX-GMM1500-3